0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Czech Republic Pro League
Bohumil Duben
۲
۲
Jiri Vesely Sr.
inprogress
۱۲:۰۰
Milan Regner
۲
۳
Gunar Krauter
Finished
۱۲:۰۰
Adolf Huttl
۳
۱
Milan Zika
Finished
۱۰:۰۰
Radek Limbursky
۲
۳
Jaroslav Wasserbauer
Finished
۱۱:۳۰
Milan Regner
۳
۲
Milan Kolar
Finished
۰۱:۰۰
Jan Varcl Jr.
۳
۱
Lukas Malek
Finished
۱۱:۳۰
Milan Klement
۳
۱
Robin Pacha
Finished
۰۰:۳۰
Jan Kabelka
۱
۳
Jan Vidourek
Finished
۰۱:۰۰
Jan Herold
۲
۳
Marek Zaskodny
Finished
۰۱:۰۰
Josef Belovsky
۳
۲
Jakub Stolfa
Finished
۱۰:۰۰
Lukas Krupnik Jnr
۲
۳
Adolf Huttl
Finished
۱۰:۳۰
Jan Sucharda
۳
۱
Jaroslav Bresky
Finished
۰۱:۳۰
Jaroslav Bresky
۳
۱
Jiri Louda
Finished
۰۲:۳۰
Jan Sucharda
۳
۲
Frantisek Just
Finished
۰۳:۰۰
Jiri Louda
۳
۲
Tomas Franek
Finished
۰۳:۳۰
Jakub Stolfa
۳
۲
Vladimir Cermak
Finished
۱۱:۰۰
Vlastimil Pszczolka
۳
۲
Adolf Huttl
Finished
۱۱:۳۰
Lukas Krupnik Jnr
۳
۱
Milan Zika
Finished
۱۲:۰۰
Milan Regner
۳
۲
Milan Kolar
Finished
۰۰:۰۰
Vladimir Kubat
۰
۳
Michal Syroha
Finished
۰۴:۰۰
Jiri Louda
۳
۱
Jan Sucharda
Finished
۰۶:۰۰
Jaroslav Wasserbauer
۳
۰
Jiri Vesely Sr.
Finished
۱۰:۰۰
Jaroslav Prokupek
۱
۳
Josef Belovsky
Finished
۱۰:۳۰
Milan Zika
۱
۳
Vlastimil Pszczolka
Finished
۱۱:۰۰
Tomas Holik
۱
۳
Milan Urban
Finished
۰۰:۰۰
Tomas Holik
۳
۱
Milan Urban
Finished
۰۱:۰۰
Michal Syroha
۲
۳
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۰۲:۰۰
Vladimir Kubat
۳
۰
Tomas Regner
Finished
۰۲:۳۰
Tomas Regner
۳
۲
Jaroslav Strnad 1961
Finished
۰۳:۳۰
Tomas Franek
۳
۲
Jan Sucharda
Finished
۰۴:۳۰
Vladimir Cermak
۳
۱
Jaroslav Prokupek
Finished
۰۹:۳۰
Jan Varcl Jr.
۳
۲
Milan Regner
Finished
۰۹:۳۰
Vlastimil Pszczolka
۳
۲
Lukas Krupnik Jnr
Finished
۰۹:۳۰
Jiri Vesely Sr.
۳
۱
Radek Limbursky
Finished
۱۱:۰۰
Jaroslav Prokupek
۱
۳
Jakub Stolfa
Finished
۱۲:۰۰
Michal Syroha
۰
۳
Tomas Regner
Finished
۰۵:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۲
۳
Vladimir Kubat
Finished
۰۵:۳۰
Tomas Franek
۳
۱
Jaroslav Bresky
Finished
۰۵:۳۰
Tomas Franek
۳
۱
Jiri Louda
Finished
۰۷:۰۰
Vaclav Pech
۱
۳
Jan Kabelka
Finished
۰۰:۰۰
Tadeas Zika
۲
۳
Roman Hudeczek
Finished
۰۰:۰۰
Stanislav Mazanek
-
-
Vladimir Kubat
Interrupted
۰۱:۳۰
Frantisek Just
۱
۳
Tomas Franek
Finished
۰۲:۰۰
Matej Pycha
۰
۳
Vladimir Kubat
Finished
۰۲:۳۰
Jaroslav Bresky
۰
۳
Frantisek Just
Finished
۰۴:۰۰
Frantisek Just
۲
۳
Jiri Louda
Finished
۰۵:۰۰
Jaroslav Strnad 1961
۳
۰
Michal Syroha
Finished
۰۶:۳۰
Vladimir Kubat
۳
۱
Tomas Regner
Finished
۰۷:۰۰
Radek Limbursky
۳
۱
Bohumil Duben
Finished
۰۹:۳۰
Lukas Malek
۰
۳
Gunar Krauter
Finished
۱۰:۰۰
Milan Regner
۳
۰
Lukas Malek
Finished
۱۰:۳۰
Bohumil Duben
۱
۳
Jaroslav Wasserbauer
Finished
۱۰:۳۰
Gunar Krauter
۰
۳
Jan Varcl Jr.
Finished
۱۱:۰۰
Vladimir Cermak
۳
۰
Josef Belovsky
Finished
۱۱:۳۰
  Czech Republic WTT Feeder Havirov, Doubles
Yoshimura K./Oikawa M.
۳
۲
Jang S./Kang D.
Finished
۱۱:۳۵
Chew Z.Y.C./Chua J.S.H.
۲
۳
Lakatos T./Szudi A.
Finished
۱۱:۳۵
Choy C.K./Pau Y.M.
۲
۳
Kwan M. H./Li H. M.
Finished
۱۱:۳۰
Belik S./Martinko T.
۲
۱
Limonov A./Zavada M.
inprogress
۱۲:۱۰
Park G./Oh J.
۲
۰
Kveton O./Valenta J.
inprogress
۱۲:۱۰
  Russia Liga Pro
Stepan Kutepov
۳
۲
Konstantin Bystrushkin
Finished
۱۰:۰۰
Pavel Semenov
۳
۰
Aleksandr Gusev
Finished
۱۲:۰۰
Ivan Pandur
۳
۲
Oleg Popov
Finished
۰۰:۲۰
Stepan Kutepov
۲
۳
Nikita Lyfenko
Finished
۰۸:۰۰
Anton Skoblov
۱
۳
Damir Bedretdinov
Finished
۰۸:۰۵
Sergey Lanovenko
۱
۳
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۰:۵۰
Alexander Klavdenkov
۳
۲
Evgeny Kalashnikov
Finished
۰۹:۱۵
Damir Bedretdinov
۳
۱
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۱۰:۳۵
Konstantin Bystrushkin
۳
۲
Andrey Artemov
Finished
۰۸:۳۰
Damir Bedretdinov
۱
۳
Vladimir Pustoselov
Finished
۰۹:۱۵
Aleksey Zirin
۲
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۱:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۱
۳
Alexander Klavdenkov
Finished
۰۸:۱۵
Evgeny Kalashnikov
۳
۲
Vladislav Shelipov
Finished
۰۸:۴۵
Andrey Artemov
۲
۳
Stepan Kutepov
Finished
۰۹:۳۰
Vladislav Shelipov
۲
۳
Viktor Rakhmanovskii
Finished
۰۹:۴۵
Anton Skoblov
۳
۰
Vladimir Pustoselov
Finished
۱۰:۱۵
Viktor Rakhmanovskii
۳
۲
Evgeny Kalashnikov
Finished
۱۰:۱۵
Aleksey Zirin
۳
۱
Aleksey Shershnev
Finished
۰۲:۴۵
Vladimir Pustoselov
۲
۳
Oleg Borisovich Manuylov
Finished
۰۸:۴۵
Nikita Lyfenko
۳
۱
Konstantin Bystrushkin
Finished
۰۹:۰۰
Vasilii Obukhov
۲
۳
Anton Vashkov
Finished
۰۰:۱۵
Sergey Myagkov
۳
۲
Vasilii Obukhov
Finished
۰۳:۱۵
Sergey Myagkov
۰
۳
Anton Vashkov
Finished
۰۴:۱۵
Valery Kutin
۱
۳
Aleksey Zirin
Finished
۰۰:۱۵
Ivanov Alexander
۳
۱
Sergey Myagkov
Finished
۰۰:۴۵
Aleksey Shershnev
۳
۱
Yuriy Lbov
Finished
۰۰:۴۵
Anton Vashkov
۳
۱
Denisov Alexey
Finished
۰۱:۱۵
Vasilii Obukhov
۳
۰
Ivanov Alexander
Finished
۰۱:۴۵
Valery Kutin
۰
۳
Aleksey Shershnev
Finished
۰۱:۴۵
Vyacheslav Chernov
۰
۳
Oleg Popov
Finished
۰۱:۵۰
Denisov Alexey
۱
۳
Sergey Myagkov
Finished
۰۲:۱۵
Vasiliy Rudenko
۲
۳
Yuriy Lbov
Finished
۰۲:۱۵
Sergey Lanovenko
۰
۳
Ivan Pandur
Finished
۰۲:۲۰
Anton Vashkov
۲
۳
Ivanov Alexander
Finished
۰۲:۴۵
Yuriy Lbov
۳
۲
Valery Kutin
Finished
۰۳:۱۵
Ivan Pandur
۳
۱
Vyacheslav Chernov
Finished
۰۳:۲۰
Aleksey Shershnev
۱
۳
Vasiliy Rudenko
Finished
۰۳:۴۵
Ivanov Alexander
۳
۰
Denisov Alexey
Finished
۰۳:۴۵
Oleg Popov
۳
۱
Sergey Lanovenko
Finished
۰۳:۵۰
Yuriy Lbov
۳
۲
Aleksey Zirin
Finished
۰۴:۱۵
Denisov Alexey
۲
۳
Vasilii Obukhov
Finished
۰۴:۴۵
Vasiliy Rudenko
۳
۰
Valery Kutin
Finished
۰۴:۴۵
Nikolay Agapov
۳
۱
Yuri Dvornichenko
Finished
۰۸:۳۰
Oleg Borisovich Manuylov
۳
۲
Anton Skoblov
Finished
۰۹:۳۵
Nikita Lyfenko
۰
۳
Andrey Artemov
Finished
۱۰:۳۰
Alexander Klavdenkov
۳
۰
Vladislav Shelipov
Finished
۱۰:۴۵
Aleksey Stroev
۲
۰
Vladimir Nemashkalo
inprogress
۱۲:۰۵
Taras Kononenko
۰
۰
Ildar Davlitshin
inprogress
۱۲:۱۵
Konstantin Olshakov
-
-
Andrei Molodykh
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Dmitriy Kugurushev
-
-
Andrei Borisov
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
Andrey Yurevich Lisov
-
-
Dmitry Tunitsin
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Vladimir Nemashkalo
-
-
Dmitriy Kugurushev
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۵
Andrei Molodykh
-
-
Andrey Yurevich Lisov
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Aleksey Lobanov
-
-
Pavel Semenov
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Andrei Borisov
-
-
Aleksey Stroev
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۵
Dmitry Tunitsin
-
-
Konstantin Olshakov
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Aleksey Stroev
-
-
Dmitriy Kugurushev
بازی شروع نشده است
۱۴:۱۵
Taras Kononenko
-
-
Andrei Khanevskii
بازی شروع نشده است
۱۴:۱۵
Aleksandr Gusev
-
-
Aleksey Lobanov
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Konstantin Olshakov
-
-
Andrey Yurevich Lisov
بازی شروع نشده است
۱۴:۳۰
Vladimir Nemashkalo
-
-
Andrei Borisov
بازی شروع نشده است
۱۴:۴۵
Andrei Molodykh
-
-
Dmitry Tunitsin
بازی شروع نشده است
۱۵:۰۰
Vitaly Demchenko
-
-
Vladimir Vologzhanin
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Sergey Lanin
-
-
Oleg Belugin
بازی شروع نشده است
۱۶:۱۵
Eduard Tsvetkov
-
-
Yuri Dvornichenko
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Evgeny Kalashnikov
-
-
Vladislav Chakhur
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Mikhail Gusev
-
-
Mikhail Mukhamedzhanov
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Sergei Chekanov
-
-
Igor Blinov
بازی شروع نشده است
۱۶:۴۵
Yurii Khaperskii
-
-
Alexander Poprotsky Vladimirovich
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Vladimir Vologzhanin
-
-
Mikhail Gusev
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Oleg Belugin
-
-
Sergei Chekanov
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Yuri Dvornichenko
-
-
Yurii Khaperskii
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Vladislav Chakhur
-
-
Bazilevsky Vitaly
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Igor Blinov
-
-
Sergey Lanin
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Mikhail Mukhamedzhanov
-
-
Vitaly Demchenko
بازی شروع نشده است
۱۷:۴۵
Alexander Poprotsky Vladimirovich
-
-
Eduard Tsvetkov
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Bazilevsky Vitaly
-
-
Evgeny Kalashnikov
بازی شروع نشده است
۱۸:۰۰
Sergey Lanin
-
-
Sergei Chekanov
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Vitaly Demchenko
-
-
Mikhail Gusev
بازی شروع نشده است
۱۸:۱۵
Eduard Tsvetkov
-
-
Yurii Khaperskii
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Vladimir Vologzhanin
-
-
Mikhail Mukhamedzhanov
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Oleg Belugin
-
-
Igor Blinov
بازی شروع نشده است
۱۸:۴۵
Yuri Dvornichenko
-
-
Alexander Poprotsky Vladimirovich
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Sergey Nikulin
-
-
Ivan Moshkov
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
Semyon Korolev
-
-
Vasily Dedov
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Polyakov Petr
-
-
Igor Abelmasov
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
Ivan Moshkov
-
-
Ivan Soldatov
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Vasily Dedov
-
-
Fyodor Panfilov
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Igor Abelmasov
-
-
Dmitrii Kustov
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Fyodor Panfilov
-
-
Semyon Korolev
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Andrei Molodykh
-
-
Pavel Semeshin
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Sergey Nikulin
-
-
Ivan Soldatov
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۵
Dmitrii Kustov
-
-
Polyakov Petr
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
Vyacheslav Chernov
-
-
Maksim Mameka
بازی شروع نشده است
۲۳:۵۰
  Europe TT Elite Series
Seroka Szymon
۳
۲
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۱:۱۰
Maciej Podsiadlo
۳
۲
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۰:۲۵
Grzegorz Poliniewicz
۰
۳
Maciej Podsiadlo
Finished
۱۲:۰۰
Lukasz Jarocki
۱
۳
Kapron Lukasz
Finished
۰۱:۰۵
Adrian Wiecek
۳
۱
Miastowski Maksymilian
Finished
۱۱:۰۵
Krystian Kolodziej
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۰:۴۰
Rudomina Kamil
۳
۱
Mateusz Misiak
Finished
۰۱:۴۵
Oskar Jadach
۳
۲
Blazej Szczepanek
Finished
۰۲:۴۰
Oskar Jadach
۰
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۸:۱۵
Adrian Spychala
۳
۱
Bartosz Czerwinski
Finished
۱۱:۳۵
Filip Mlynarski
۳
۱
Damian Korczak
Finished
۰۰:۱۵
Zochniak Jakub
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۰:۵۵
Seroka Szymon
۲
۳
Krzysztof Kapik
Finished
۰۸:۲۰
Grzegorz Poliniewicz
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۱۰:۴۵
Aleksander Lilien
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۰:۳۰
Krystian Kolodziej
۱
۳
Lukasz Jarocki
Finished
۰۲:۱۵
Mateusz Burkacki
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۲:۴۵
Mateusz Burkacki
۱
۳
Aleksander Lilien
Finished
۰۳:۳۵
Aleksander Lilien
۳
۱
Rudomina Kamil
Finished
۰۴:۲۰
Krzysztof Kotyl
۳
۱
Blazej Szczepanek
Finished
۰۷:۵۵
Jakub Kosowski
۳
۱
Miastowski Maksymilian
Finished
۰۸:۴۰
Adrian Wiecek
۱
۳
Filip Mlynarski
Finished
۰۹:۰۵
Maciej Podsiadlo
۰
۳
Adrian Spychala
Finished
۰۹:۱۰
Krzysztof Kotyl
۳
۲
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۴:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Filip Mlynarski
Finished
۱۰:۴۵
Lukasz Pietraszko
۳
۲
Rudomina Kamil
Finished
۰۰:۰۵
Lukasz Pietraszko
۳
۰
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۱:۲۰
Filip Mlynarski
۰
۳
Adrian Wiecek
Finished
۰۱:۲۵
Damian Korczak
۰
۳
Kapron Lukasz
Finished
۰۱:۵۰
Aleksander Lilien
۳
۰
Zochniak Jakub
Finished
۰۲:۱۰
Kacper Slawinski
۱
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۳:۰۵
Zochniak Jakub
۳
۲
Rudomina Kamil
Finished
۰۳:۱۰
Krzysztof Kotyl
۳
۲
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۳:۳۰
Oskar Jadach
۲
۳
Kacper Slawinski
Finished
۰۳:۵۵
Zochniak Jakub
۳
۲
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۳:۵۵
Iwasyszyn Wojciech
۰
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۰۴:۲۰
Mateusz Burkacki
۱
۳
Zochniak Jakub
Finished
۰۴:۴۵
Kacper Slawinski
۳
۲
Blazej Szczepanek
Finished
۰۵:۰۵
Aleksander Lilien
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۵:۱۰
Oskar Jadach
۲
۳
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۵:۳۰
Mateusz Burkacki
۲
۳
Rudomina Kamil
Finished
۰۵:۳۵
Iwasyszyn Wojciech
۱
۳
Wisniewski Bartlomiej
Finished
۰۵:۵۵
Zochniak Jakub
۳
۰
Aleksander Lilien
Finished
۰۶:۰۰
Kacper Slawinski
۲
۳
Krzysztof Kotyl
Finished
۰۶:۲۰
Rudomina Kamil
۳
۰
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۶:۲۵
Oskar Jadach
۰
۳
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۶:۴۰
Wisniewski Bartlomiej
۱
۳
Blazej Szczepanek
Finished
۰۷:۰۵
Kacper Slawinski
۳
۱
Iwasyszyn Wojciech
Finished
۰۷:۳۰
Grzegorz Poliniewicz
۱
۳
Bartosz Czerwinski
Finished
۰۸:۴۵
Mateusz Golebiowski
۳
۲
Marcin Jadczyk
Finished
۰۹:۳۰
Seroka Szymon
۳
۰
Grzegorz Poliniewicz
Finished
۰۹:۳۵
Jakub Kosowski
۲
۱
Adrian Wiecek
Finished
۰۹:۵۵
Adrian Spychala
۳
۰
Krzysztof Kapik
Finished
۱۰:۰۰
Marcin Jadczyk
۳
۰
Miastowski Maksymilian
Finished
۱۰:۲۰
Jakub Kosowski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۱۱:۳۰
Marcin Jadczyk
۳
۰
Filip Mlynarski
Finished
۱۱:۵۵
Seroka Szymon
۰
۰
Adrian Spychala
inprogress
۱۲:۲۰
Adrian Wiecek
۰
۰
Mateusz Golebiowski
inprogress
۱۲:۲۰
Jakub Kosowski
-
-
Marcin Jadczyk
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۰
Bartosz Czerwinski
-
-
Krzysztof Kapik
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
Filip Mlynarski
-
-
Miastowski Maksymilian
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۵
Grzegorz Poliniewicz
-
-
Adrian Spychala
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۰
  Czech Republic WTT Feeder Havirov Mixed Doubles
Altinkaya S./Gunduz I.
۱
۳
Chan B./Lee H.
Finished
۱۱:۳۵
Martinko T./Sommerova H.
۱
۳
Brateyko S./Limonov A.
Finished
۱۲:۰۰
NG W.L./Yiu K.T.
۳
۰
Thakkar M.V./Kamath A.G.
Finished
۱۱:۰۰
Kveton O./Zaderova L.
۰
۳
Wong X.R./Pang Y.E.K.
Finished
۱۱:۰۰
Pistej L./Balazova B.
۳
۰
Stoyanov N./Piccolin G.
Finished
۱۱:۰۰
Blaskova Z./Valenta J.
۱
۳
Zelinka J./Kukulkova T.
Finished
۱۱:۰۰
Schreiner F./Jouti E.
۰
۳
Mladenovic L./Ni X.
Finished
۱۱:۳۵
  Germany Challenger Series
Mohamad Mousavi
۲
۳
Dauud Cheaib
Finished
۱۱:۴۵
Jonathan Thimon
۱
۳
Ronit Bhanja
Finished
۱۰:۰۰
Sven Happek
۱
۳
Jeromy Loffler
Finished
۱۱:۲۰
Mohamad Mousavi
-
-
Jeromy Loffler
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
  World World Cup Women
Nina Mittelham
۴
۰
Michelle Bromley
Finished
۰۵:۴۰
Meng Chen
۴
۰
Natalia Bajor
Finished
۰۶:۲۰
Hina Hayata
۳
۱
Sabine Winter
Finished
۰۸:۰۰
Cheonhui Joo
۴
۰
Sarah Hanffou
Finished
۰۸:۴۰
Jihee Jeon
-
-
Jian Fang Lay
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۰
  World Ping Pong Point
Bezkrovnyi Oleh
۲
۳
Ivan Gayday
Finished
۰۸:۱۷
Bezkrovnyi Oleh
۳
۲
Nikolay Ulyanchich
Finished
۱۰:۱۷
Dmytro Halai
۱
۳
Ivan Gayday
Finished
۱۰:۴۷
Nikolay Ulyanchich
۳
۰
Dmytro Halai
Finished
۰۸:۴۷
Bezkrovnyi Oleh
۱
۳
Dmytro Halai
Finished
۰۹:۱۷
Nikolay Ulyanchich
۲
۳
Ivan Gayday
Finished
۰۹:۴۷
Nikolay Ulyanchich
۱
۳
Bezkrovnyi Oleh
Finished
۱۱:۱۷
Ivan Gayday
۳
۰
Dmytro Halai
Finished
۱۱:۴۷
Ivan Gayday
۱
۰
Nikolay Ulyanchich
inprogress
۱۲:۱۷
  World World Cup
Lin Yun-Ju
۳
۱
Joao Geraldo
Finished
۱۰:۰۰
Marcos Freitas
۴
۰
Daniel Gonzalez
Finished
۰۵:۴۰
Dang Qiu
۲
۲
Ahmed Saleh
Finished
۰۶:۲۰
Harimoto Tomokazu
۳
۱
Andrej Gacina
Finished
۰۸:۰۰
Zhendong Fan
۴
۰
Benedikt Duda
Finished
۰۸:۴۰
Lin Gaoyuan
-
-
Tomislav Pucar
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Omar Assar
-
-
Noshad Alamiyan
بازی شروع نشده است
۱۳:۱۰
  World TT-CUP
Partyka Ryszard
۰
۳
Kamil Jurkiewicz
Finished
۰۰:۰۰
Damian Bucko
۳
۱
Marek Chybinski
Finished
۰۰:۱۵
Zdenek Dusek
۳
۲
Vojtech Sanc
Finished
۰۰:۲۰
Stepan Koci
۳
۰
Petr Priscak
Finished
۰۰:۲۵
Gracjan Rokita
۳
۱
Karol Guzy
Finished
۰۰:۳۰
Harpreet Singh
۰
۳
Rags Mohanty
Finished
۰۰:۴۵
Tomas Krejci
۳
۰
Bohuslav Budik
Finished
۰۰:۵۵
Zbynek Vyskocil
۳
۱
Dominik Lafek
Finished
۰۱:۰۵
Stepan Koci
۲
۳
Petr Priscak
Finished
۰۱:۲۵
Wenda Krzysztof
۳
۰
Gracjan Rokita
Finished
۰۱:۳۰
Vojtech Sanc
۳
۱
Zdenek Dusek
Finished
۰۱:۳۵
Tomas Krejci
۳
۱
Bohuslav Budik
Finished
۰۱:۵۵
Kamil Jurkiewicz
۳
۰
Partyka Ryszard
Finished
۰۲:۰۰
Zoladek Dariusz
۳
۰
Albert Misztal
Finished
۰۲:۳۰
Cezary Krawczyk
۳
۲
Marek Pyzik
Finished
۰۳:۰۰
Wiekiera Arkadiusz
۳
۰
Albert Misztal
Finished
۰۳:۳۰
Zoladek Dariusz
۳
۲
Cezary Krawczyk
Finished
۰۴:۰۰
Wiekiera Arkadiusz
۳
۲
Marek Pyzik
Finished
۰۴:۳۰
Cezary Krawczyk
۳
۲
Albert Misztal
Finished
۰۵:۰۰
Wiekiera Arkadiusz
۱
۳
Cezary Krawczyk
Finished
۰۵:۳۰
Zoladek Dariusz
۲
۳
Marek Pyzik
Finished
۰۶:۰۰
Wiekiera Arkadiusz
۱
۳
Zoladek Dariusz
Finished
۰۶:۳۰
Marek Pyzik
۰
۳
Albert Misztal
Finished
۰۷:۰۰
Wiekiera Arkadiusz
۳
۲
Albert Misztal
Finished
۰۷:۳۰
Zoladek Dariusz
۳
۰
Cezary Krawczyk
Finished
۰۸:۰۰
Valois Kayque
۳
۰
Milosz Kukawka
Finished
۰۸:۳۰
Sylwester Wloszek
۳
۱
Milosz Kukawka
Finished
۰۹:۳۰
Stapor Rafal
۰
۳
Gola Pawel
Finished
۰۹:۳۵
Vaclav Nykl
۱
۳
Tomas Rein
Finished
۰۹:۵۰
Valois Kayque
۳
۲
Michal Lysakowski
Finished
۱۰:۰۰
Dawid Pelczar
۱
۳
Bartlomiej Molka
Finished
۱۰:۰۵
Petr Libovicky
۳
۰
Martin Novak
Finished
۱۰:۲۰
Ondrej Fiklik
۳
۰
Jan Kocab
Finished
۱۰:۲۵
Maciej Kolek
۳
۲
Sylwester Wloszek
Finished
۱۰:۳۰
Karol Sulkowski
۳
۱
Gola Pawel
Finished
۱۰:۳۵
Vaclav Nykl
۳
۰
Martin Novak
Finished
۱۰:۵۰
Viktor Skokan
۳
۱
Filip Nemec
Finished
۱۰:۵۵
Stapor Rafal
۳
۰
Dawid Pelczar
Finished
۱۱:۰۵
Tomas Rein
۲
۳
Petr Libovicky
Finished
۱۱:۲۰
Ondrej Fiklik
۳
۱
Filip Nemec
Finished
۱۱:۲۵
Valois Kayque
۲
۳
Sylwester Wloszek
Finished
۱۱:۳۰
Karol Sulkowski
۳
۰
Bartlomiej Molka
Finished
۱۱:۳۵
Vaclav Nykl
۰
۳
Petr Libovicky
Finished
۱۱:۵۰
Jan Kocab
۲
۳
Viktor Skokan
Finished
۱۱:۵۵
Maciej Kolek
۱
۳
Michal Lysakowski
Finished
۱۲:۰۰
Dawid Pelczar
۳
۰
Gola Pawel
Finished
۱۲:۰۵
Martin Novak
۰
۰
Tomas Rein
inprogress
۱۲:۲۰
Ondrej Fiklik
-
-
Viktor Skokan
بازی شروع نشده است
۱۲:۲۵
Filip Nemec
-
-
Jan Kocab
بازی شروع نشده است
۱۲:۵۵
  Belarus Liga Pro
Aleksei Shubin
۰
۳
Gennadii Levin
Finished
۰۹:۰۰
Kirill Zavorotynskii
۱
۳
Aleksei Shubin
Finished
۰۹:۳۰
Kirill Zavorotynskii
۳
۲
Gennadii Levin
Finished
۱۱:۰۰
  Czech Republic TT Star Series
Tomasz Tomaszuk
۰
۳
Yevhen Pryshchepa
Finished
۱۰:۳۰
Tomas Tregler
۳
۲
David Reitspies
Finished
۱۱:۰۰
Viktor Yefimov
۳
۱
Denis Dorcescu
Finished
۱۱:۳۰
Tomasz Tomaszuk
۳
۰
Milo De Boer
Finished
۱۲:۰۰
Tomas Tregler
۰
۱
Yevhen Pryshchepa
inprogress
۱۳:۰۰
  Czech Republic WTT Feeder Havirov Women
Linda Zaderova
۰
۱
Yashaswini Ghorpade
inprogress
۱۲:۱۰
Sabina Surjan
۱
۰
Kaho Akae
inprogress
۱۲:۱۰
Yee Lok Lam
۰
۱
Daeun Lee
inprogress
۱۲:۱۰
Liao Ivy
۰
۳
Hyojoo Choi
Finished
۱۲:۱۰
Katarzyna Wegrzyn
-
-
Britt Eerland
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید