0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe UEFA Europa Conference League
Olympiakos Piraeus FC
-
-
AC Fiorentina
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Ain
-
-
Al Wasl
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Hatta Dubai
-
-
Shabab Al Ahli Dubai
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ajman
۱
۱
Baniyas FC
inprogress
۱۷:۴۵
Emirates Club Ras Al Khaimah
۱
۲
Al Bataeh
inprogress
۱۷:۴۵
  Japan J League
Yokohama F Marinos
۴
۰
Kashiwa Reysol
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
Gangwon FC
۲
۱
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۴:۰۰
Suwon City
۲
۰
Daegu FC
Finished
۱۴:۰۰
Incheon United FC
۱
۱
Ulsan Hyundai Horang-i
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۰
۱
Jeju United
Finished
۱۴:۰۰
  Norway Eliteserien
FK Bodo Glimt
-
-
Sandefjord
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SK Brann Bergen
-
-
Kristiansund BK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Tromso IL
-
-
Fredrikstad FK
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group D
CD Junior de Barranquilla
۰
۰
Botafogo RJ
Finished
۰۱:۳۰
LDU Quito
۲
۰
Universitario de Deportes
Finished
۰۱:۳۰
  Ukraine Premier League
FC Epitsentr Dunayivtsi
۱
۱
Veres Rivne
Finished
۱۶:۰۰
Obolon Kiev
۰
۰
FC Levy Bereg Kiev
inprogress
۱۸:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group G
Penarol Montevideo
۲
۱
Rosario Central
Finished
۰۱:۳۰
Atletico Mineiro
۴
۰
Caracas FC
Finished
۰۱:۳۰
  South America Copa Libertadores, Group E
Bolivar
۳
۱
Palestino Santiago
Finished
۰۳:۳۰
Flamengo RJ
۳
۰
Club Deportivo Los Millonarios
Finished
۰۳:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Wellington Phoenix Reservers
۲
۲
Waterside Karori
Finished
۱۰:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group F
Corinthians Paulista
۳
۰
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Argentinos Juniors
۲
۱
Nacional Asuncion
Finished
۰۱:۳۰
  Egypt Egypt Cup
Al Moqawloon Al Arab
۰
۱
El Terasanah
inprogress
۱۷:۳۰
Talaea El Gaish
-
-
Bourfoad SC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  South America Copa Sudamericana Group C
Internacional RS
۱
۲
Belgrano de Cordoba
Finished
۰۴:۰۰
Delfin
۴
۳
Real Tomayapo
Finished
۰۴:۰۰
  South America Copa Sudamericana Group H
Racing Club
۳
۰
Sportivo Luqueno
Finished
۰۴:۰۰
Coquimbo Unido
۱
۱
Bragantino Red Bull
Finished
۰۴:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Edgeworth Eagles FC Reserves
۲
۲
Adamstown Rosebud Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Maitland FC Reserves
۰
۲
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۱۱:۳۰
  Malaysia President Cup
PDRM U20
۱
۱
Negeri Sembilan U20
Finished
۱۲:۱۵
Kedah U20
۱
۱
Sri Pahang FC U20
Finished
۱۲:۱۵
Penang U20
۱
۲
Kelantan Darul Naim U20
Finished
۱۲:۱۵
Sabah FC U20
۰
۱
Melaka United FC U20
Finished
۱۱:۴۵
Kuching City U20
۰
۱
Selangor FA U20
Finished
۱۱:۴۵
Kuala Lumpur FA U20
۱
۱
Perak U20
Finished
۱۲:۱۵
Kuala Lumpur FA U21
-
-
Perak U21
Finished
۱۲:۱۵
PDRM U21
-
-
Negeri Sembilan Naza U21
Finished
۱۲:۱۵
  Colombia Primera B
Orsomarso
۴
۱
Tigres FC
Finished
۰۰:۳۰
Real Cartagena
۲
۰
Atletico Huila
Finished
۰۴:۰۰
  Nigeria Nigerian Cup
El Kanemi Warriors
۱
۰
Shooting Stars 3SC
Finished
۱۵:۳۰
Sunshine Stars FC
۱
۰
Rivers United
inprogress
۱۸:۳۰
Ikorodu City
۱
۲
Inter Lagos
Finished
۱۵:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Sportivo San Lorenzo
۳
۲
Rubio nu
Finished
۰۳:۰۰
  Serbia U19 League
FK Radnicki Novi Belgrad U19
۲
۲
FK Zemun U19
Finished
۱۵:۳۰
FK Partizan Belgrade U19
۱
۱
FK Brodarac U19
Finished
۱۱:۳۰
Crvena Zvezda U19
۱
۰
Spartak Subotica U19
Finished
۱۶:۳۰
Graficar Beograd U19
۴
۱
FK Radnicki Nis U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Star
۱
۲
Pine Hills
Finished
۱۴:۰۰
  Bangladesh Premier League
Abahani Limited
۱
۲
Mohammedan Dhaka
Finished
۱۳:۳۰
Sheikh Russell KC
۱
۳
Bashundhara Kings
Finished
۱۳:۳۰
Rahmatgonj MFS
۲
۰
Sheikh Jamal
Finished
۱۳:۳۰
Bangladesh Police Club
۲
۰
Brothers Union
Finished
۱۳:۳۰
Fortis Limited
۳
۱
Chittagong Abahani
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie D
Democrata Sete Lagoas
۱
۱
Real Noroeste Capixaba FC
Finished
۰۲:۰۰
  Poland IV Liga
Wisla Krakow B
۳
۰
LKS Jawiszowice
inprogress
۱۷:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
۰
۱
Wiara Lecha Poznan
inprogress
۱۸:۳۰
MKS Wierna Malogoszcz
-
-
LKS Orleta Kielce
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
KS Raszyn
-
-
Zabkovia Zabki
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Niwa Nowa Wies
-
-
Unia Oswiecim
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Estonia Meistriliiga
JK Tallinna Kalev
-
-
Flora Tallinn
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Paide Linnameeskond
-
-
FC Levadia Tallinn
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Ethiopia Premier League Women
Addis Ababa Ketema (W)
۰
۲
Ethio Electric FC (W)
Finished
۱۶:۳۰
Sidama Bunna (W)
۰
۳
Mechal FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Yirga Chefe Bunaa (W)
۰
۰
Adama Ketema (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Philippines PFL
Taguig FC
۳
۱
Maharlika
Finished
۱۰:۳۰
Philippine Army FC
۵
۰
Manila Montet
Finished
۱۶:۰۰
Philippine Army FC
-
-
Manila Digger FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Kaya FC
۹
۰
Tuloy
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Northern NSW Premier League
Maitland
۲
۲
Charlestown Azzurri
Finished
۱۳:۳۰
Edgeworth Eagles
۷
۰
Adamstown Rosebud FC
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL New South Wales Women
Sydney University FC (W)
۱
۱
Bulls Northbridge FC Academy (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۳
۲
Maitland (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Poland II Liga
KKS 1925 Kalisz
۱
۰
Polonia Bytom
inprogress
۱۷:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
-
-
Chojniczanka Chojnice
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
  Uzbekistan Super Cup
Pakhtakor Tashkent
۱
۱
Nasaf Qarshi
inprogress
۱۷:۳۰
  Chile U21 League
Colo Colo U21
۰
۳
Audax Italiano U21
inprogress
۱۷:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Central Coast Mariners NPL
۳
۳
St. George Saints
Finished
۱۳:۴۵
  Argentina Copa de la Liga Reserves
CA Talleres de Cordoba Reserves
۲
۲
Union Santa Fe Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Ecuador Serie B
Indepiendente Juniors
۲
۰
San Antonio FC Cotacachi
Finished
۰۳:۳۰
Club 9 de Octubre
-
-
Gualaceo SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Chacaritas SC
-
-
Cuniburo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Kazakhstan Cup
FK Aktobe
۲
۰
Elimai FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tobol Kostanay
۲
۰
FC Atyrau
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Coppa Italia Serie D
US Gavorrano
۰
۲
ASD Trapani Calcio
inprogress
۱۷:۳۰
  Argentina Primera Nacional Reserves
CA Atlanta Reserves
۱
۰
Chacarita Juniors Reserves
inprogress
۱۷:۳۰
  Latvia Virsliga
FS Metta/Lu
۰
۴
Rigas Futbola Skola
inprogress
۱۸:۳۰
FK Liepaja
۱
۰
SC Grobinas
inprogress
۱۸:۳۰
Riga FC
-
-
Tukums 2000
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Iran 2nd Division
Shahrdari Mahshahr
۰
۰
Shahrdari Noshahr
inprogress
۱۸:۳۰
  World Friendly Club Matches
Tokyo Verdy 1969
۰
۲
Real Sociedad
Finished
۱۴:۰۰
  Sweden Allsvenskan
Mjallby AIF
-
-
BK Hacken
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Primera Federaion Promotion Playoffs
Deportivo La Coruna
-
-
Castellon
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Brasileiro U20
Flamengo RJ U20
-
-
Atletico Goianiense U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Corinthians U20
-
-
Bragantino U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Goias EC U20
-
-
Ceara U20
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Santos FC U20
-
-
Atletico Mineiro U20
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  World Friendly International Matches U19 Women
Slovakia U19 (W)
۱
۱
Czech Republic U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
LKS Goczalkowice Zdroj
۰
۰
LZS Starowice Dolne
inprogress
۱۸:۳۰
  Argentina Copa Argentina
El Porvenir
-
-
Godoy Cruz
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Cameroon Cameroon Cup
AS Fortuna de Mfou
۱
۰
Bamboutos
inprogress
۱۸:۰۰
Fauve Azur Elite
۰
۱
Fovu de Baham
Finished
۱۶:۰۰
  Brazil Campeonato Roraimense
Sao Raimundo RR
۵
۱
Nautico RR
Finished
۰۲:۳۰
Gremio Atletico Sampaio RR
۲
۱
Monte Roraima RR
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Serie B
Amazonas FC
۱
۰
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
  Finland Kakkonen Lohko B
SexyPoxyt
۱
۰
TPV Tampere
inprogress
۱۹:۰۰
EBK
۰
۰
Tampere United
inprogress
۱۹:۰۰
Inter Turku II
۰
۰
Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
inprogress
۱۹:۰۰
FC Honka
-
-
HJS Akatemia
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Finland Ykkonen
Klubi 04
-
-
PK Keski-Uusimaa
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Playoffs
FC Wurzburger Kickers
-
-
Hannover 96 II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  United States USL Women
River Light SC (W)
۱
۲
Chicago City SC (W)
Finished
۰۳:۳۰
Westchester Flames (W)
۱
۳
Paisley Athletic (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Finland Kolmonen
HaPK
۳
۰
Kultsu
inprogress
۱۹:۰۰
PIF Parainen
۱
۰
Masku
inprogress
۱۹:۰۰
SavU (MP II)
۱
۱
KJP Kouvola
inprogress
۱۹:۰۰
SC Zulimanit
-
-
Lehmon Pallo-77
بازی شروع نشده است
۲۰:۱۵
FC Kirkkonummi
۰
۰
VJS Vantaa II
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Verbandsliga
1 FC Lok Stendal
-
-
FSV Grun-Weiss Ilsenburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
BSV Halle-Ammendorf
-
-
SSC Weissenfels
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  United States USL League Two
Lansing City
۳
۲
Union Macomb
Finished
۰۲:۳۰
Birmingham Legion FC 2
۱
۰
Dothan United
Finished
۰۳:۳۰
Tennessee SC
۲
۴
East Atlanta FC
Finished
۰۴:۰۰
Athens United
۰
۴
Asheville City SC
Finished
۰۲:۳۰
Vermont Green
۱
۰
Black Rock FC
Finished
۰۲:۳۰
  Denmark Future Cup
Silkeborg IF Reserves
۱
۲
FC Copenhagen Reserves
inprogress
۱۸:۳۰
  United States National Premier Soccer League
West Chester United
۴
۰
Philadelphia Ukrainian Nationals
Finished
۰۳:۰۰
  Croatia U19 League
NK Lokomotiva Zagreb U19
-
-
NK Varazdin U19
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Czech Republic 5. Liga
Bystrice Pod Hostynem
۰
۰
FC Kvasice
inprogress
۱۹:۰۰
SK Vysoke Myto B
۰
۰
TJ Svitavy
inprogress
۱۹:۰۰
Litomysl
۰
۱
FK Prelouc
inprogress
۱۹:۰۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
Rot-Weiss Koblenz
-
-
SV Morlautern
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
FV Engers 07
-
-
SV 1919 Mainz Gonsenheim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Niger Super League
ASN Nigelec
۰
۰
Tagour PC
inprogress
۱۹:۰۰
  Hong Kong 3rd Division
Hong Kong Pegasus FC
۲
۰
Tuen Mun FC
Finished
۱۶:۰۰
  Austria Landesliga
SAK Klagenfurt
-
-
SK Treibach
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SC Landskron
-
-
ATUS Ferlach
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
ATSV Wolfsberg
-
-
Spittal
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
SC Bad Sauerbrunn
-
-
Klingenbach
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Langenrohr
-
-
SC Retz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Landesliga
BSC Hastedt
-
-
SV Grohn
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
BV Garrel
-
-
SV Holthausen Biene
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
ASV Mettmann
-
-
SC Duesseldorf West
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Bosnia and Herzegovina Cup
Sloga Doboj
-
-
FK Zvijezda 09
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
Lyngby U19
-
-
Odense BK U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Hong Kong 2nd Division
Tung Sing
۲
۲
Mutual FC
Finished
۱۶:۳۰
  Mauritania Division 1
ACS Ksar
۰
۳
FC Nouadhibou
Finished
۰۱:۵۰
  World Friendly International Matches U23 Women
Sweden U23 (W)
-
-
Australia U23 (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Faroe Islands Faroe Islands Cup
HB Torshavn
-
-
Víkingur Gota
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
TB Tvoroyri
۰
۰
B36 Torshavn
inprogress
۱۹:۰۰
  Brazil Carioca 2
Olaria AC
-
-
Audax Rio RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Austria Regionalliga West
Dornbirner SV
-
-
RW Rankweil
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Iceland 1. Deild Women
UMF Selfoss (W)
-
-
IA Akranes (W)
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Switzerland 2. Liga Interregional
SC Goldau
-
-
SC Emmen
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
  Serbia Super Liga Relegation/Promotion Playoffs
Tekstilac Odzaci
-
-
FK Javor Ivanjica
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie Play-Offs
USV Hercules
-
-
Excelsior Maassluis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Tielse EC
-
-
SC Genemuiden
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Blauw Geel 38
-
-
Kozakken Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Czech Republic 3. Liga
Bohemians 1905 B
-
-
Povltavska FA
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FC Kolin
-
-
SK Sokol Brozany
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  South America Kings League World Cup 40 mins play
Los Troncos FC (VII)
۵
۵
Real Titan (VII)
Finished
۰۲:۳۰
  Angola Girabola
Atletico Petroleos de Luanda
۳
۰
Wiliete
inprogress
۱۸:۰۰
Sao Salvador
۲
۰
Santa Rita de Cassia FC
inprogress
۱۸:۰۰
  Germany Oberliga Relegation/Promotion Playoffs
FC Altona 93
-
-
SV Todesfelde
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Brazil Serie C
Floresta EC
۱
۲
Ferroviario
Finished
۰۲:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Sunshine Coast Wanderers (W)
-
-
Football Queensland QAS (W)
Finished
۱۳:۰۰
  Mongolia Cup
Deren
۴
۰
Alliance
Finished
۱۱:۰۰
Hunters FC
۰
۵
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۴:۳۰
  Czech Republic 1. Liga U19
Frydek-Mistek U19
۰
۰
FC Slovan Liberec U19
Finished
۱۲:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Mali (W)
۹
۰
Seychelles (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Russia FNL 2, Division A, Silver
FK Kaluga
۲
۱
Spartak Kostroma
Finished
۱۶:۳۰
Torpedo Miass
۲
۰
Himik Dzerzhinsk
Finished
۱۶:۳۰
Volga Ulyanovsk
۳
۰
Avangard Kursk
inprogress
۱۷:۳۰
FK Tekstilshchik TeleCom Ivanovo
۰
۰
Mashuk Pyatigorsk
inprogress
۱۹:۰۰
FK Dinamo Bryansk
۰
۰
Irtysh Omsk
inprogress
۱۹:۰۰
  Russia Premier League
FC Ural Yekaterinburg
۰
۲
Akron Tolyatti
inprogress
۱۷:۳۰
Nizhny Novgorod
-
-
Arsenal Tula
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Lithuania U19 League
FK Garliava U19
۰
۰
FK Panevezys U19
inprogress
۱۷:۴۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید