0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  England Premier League
Manchester United
۰
۰
Fulham
inprogress
۱۸:۳۰
Aston Villa
۳
۱
Nottingham Forest
inprogress
۱۸:۳۰
Brighton and Hove Albion
۰
۰
Everton
inprogress
۱۸:۳۰
Crystal Palace FC
۰
۰
Burnley FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain La Liga
FC Barcelona
۱
۰
Getafe
inprogress
۱۸:۴۵
Union Deportiva Almeria
-
-
Atletico Madrid
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Alaves
-
-
Real Mallorca
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Granada CF
-
-
Valencia CF
Cancelled
۱۶:۳۰
  Germany Bundesliga
FC Bayern Munich
-
-
RB Leipzig
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
VfB Stuttgart
۱
۱
1. FC Koln
inprogress
۱۸:۰۰
SV Werder Bremen
۱
۲
SV Darmstadt 98
inprogress
۱۸:۰۰
Borussia Monchengladbach
۲
۰
VfL Bochum
inprogress
۱۸:۰۰
1. FC Union Berlin
۲
۲
FC Heidenheim 1846
inprogress
۱۸:۰۰
  Turkey Super Lig
Fenerbahce SK
۰
۰
Kasimpasa SK
inprogress
۱۹:۳۰
Kayserispor
۳
۲
Ankaragucu
Finished
۱۴:۰۰
Konyaspor
۰
۰
Hatayspor
inprogress
۱۹:۳۰
Gazisehir Gaziantep FK
۰
۲
Istanbul Basaksehir FK
Finished
۱۶:۳۰
  England Championship
Southampton FC
۱
۲
Millwall
inprogress
۱۸:۳۰
Ipswich Town FC
۱
۱
Birmingham City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hull City AFC
۱
۱
West Bromwich Albion FC
Finished
۱۶:۰۰
Watford FC
۰
۰
Huddersfield Town
inprogress
۱۸:۳۰
Blackburn Rovers
۰
۱
Norwich City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Middlesbrough FC
۰
۲
Plymouth Argyle FC
inprogress
۱۸:۳۰
Queens Park Rangers FC
۰
۱
Rotherham United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Sheffield Wednesday FC
۲
۱
Bristol City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Sunderland
۰
۲
Swansea City
inprogress
۱۸:۳۰
Cardiff City FC
۲
۱
Stoke City FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Premiership
Glasgow Rangers FC
۳
۰
Hearts Of Midlothian FC
inprogress
۱۸:۳۰
Kilmarnock
۱
۰
Aberdeen FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ross County
۲
۱
FC Livingston
inprogress
۱۸:۳۰
Hibernian FC
۱
۰
Dundee FC
inprogress
۱۸:۳۰
Saint Mirren FC
۱
۰
St. Johnstone
inprogress
۱۸:۳۰
  Netherlands Eredivisie
FC Zwolle
-
-
PSV Eindhoven
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
NEC Nijmegen
-
-
Sparta Rotterdam
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
RKC Waalwijk
-
-
Fortuna Sittard
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Italy Serie A
Salernitana
-
-
SSD Monza 1912
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sassuolo
۲
۳
Empoli
Finished
۱۷:۳۰
Genoa
-
-
Udinese Calcio
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Colombia Primera A
Fortaleza FC
۱
۱
Boyaca Chico
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo Pasto
۰
۱
Deportivo Cali
Finished
۰۴:۵۰
Rionegro Aguilas Doradas
۲
۰
Envigado
Finished
۰۲:۴۰
  Japan J League
Avispa Fukuoka
۰
۰
Consadole Sapporo
Finished
۰۸:۳۰
Shonan Bellmare
۱
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۰۹:۳۰
Sagan Tosu
۱
۲
Albirex Niigata
Finished
۰۸:۳۰
Machida Zelvia
۱
۱
Gamba Osaka
Finished
۰۹:۳۰
Cerezo Osaka
۲
۲
FC Tokyo
Finished
۰۹:۳۰
Jubilo Iwata
۰
۲
Vissel Kobe
Finished
۰۷:۳۰
  Australia A-League
Sydney FC
۱
۱
Melbourne City FC
Finished
۱۰:۰۰
Adelaide United FC
۱
۲
Western Sydney Wanderers
Finished
۱۲:۱۵
Perth Glory
۰
۰
Wellington Phoenix FC
Finished
۱۴:۱۵
  Saudi Arabia Profesional League
Al-Tai
۱
۴
Al Ahli Jeddah
Finished
۱۷:۳۰
Al Hazm
-
-
Al-Khaleej
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  United Arab Emirates UAE Pro League
Al Sharjah SCC
۰
۰
Ittihad Kalba
inprogress
۱۹:۳۰
Al Jazira
۰
۱
Al-Nasr
inprogress
۱۹:۳۰
Emirates Club Ras Al Khaimah
۰
۲
Al Wasl
Finished
۱۷:۰۰
Hatta Dubai
۰
۲
Al Khaleej Khor Fakkan
Finished
۱۷:۰۰
  France Ligue 1
Racing Club Strasbourg
-
-
Stade Brestois 29
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Lorient
۰
۰
FC Nantes
inprogress
۱۹:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Talleres Remedios Escalada
۰
۱
CA Estudiantes Caseros
Finished
۰۰:۳۵
CA Defensores de Belgrano
۰
۰
Temperley
Finished
۰۳:۴۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group D
Trinidad and Tobago U20
۳
۲
Saint Vincent and The Grenadines U20
Finished
۰۲:۳۰
  Paraguay Primera Division
Sportivo Luqueno
۱
۱
General Caballero JLM
Finished
۰۲:۰۰
  Serbia Super Liga
FK Red Star Belgrade (Crvena Zvezda)
۲
۰
FK Cukaricki Stankom
inprogress
۱۸:۳۰
FK Radnik Surdulica
۱
۲
Partizan Belgrade
Finished
۱۶:۱۵
Zeleznicar Pancevo
-
-
FK TSC Backa Topola
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Mexico Liga TDP
Corsarios de Campeche
۱
۰
Inter Playa del Carmen II
Finished
۰۰:۳۰
Club Atletico Toltecas FC
۲
۱
Hidalguense
Finished
۰۱:۴۵
Deportivo Halcones de Rayon
۱
۲
CDC Dominguez Osos
Finished
۰۰:۳۰
La Piedad Imperial
۱
۰
Halcones de Zapopan
Finished
۰۳:۳۰
Grupo Sherwood
۱
۲
Artesanos Metepec FC II
Finished
۰۴:۳۰
Arietes FC
۰
۰
Club Canoneros Marina II
Finished
۰۱:۳۰
Ciervos FC II
۱
۳
Toluca II
Finished
۰۰:۳۰
Deportivo CDH
-
-
Tuzos Pachuca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Xalisco FC
-
-
Atletico Acaponeta
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Viktoria Plzen
-
-
FC Trinity Zlín
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Hradec Kralove
۰
۰
FK Mlada Boleslav
Finished
۱۷:۳۰
FK Teplice
۲
۲
MFK Karvina
Finished
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۱
۱
Bohemians 1905
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovan Liberec
۳
۳
FK Jablonec nad Nisou 97
Finished
۱۷:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group C
Curacao U20
۱
۰
Saint Martin U20
Finished
۰۱:۳۰
Guatemala U20
۳
۱
Barbados U20
Finished
۰۴:۳۰
  Greece Super League
Lamia 1964
-
-
AEK Athens
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Panserraikos
-
-
PAE APS Atromitos Athens
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Uruguay Primera Division
Montevideo Wanderers
۰
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۳:۰۰
Boston River
-
-
Danubio
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Thailand Thai League 1
Port F.C.
۱
۰
Trat FC
Finished
۱۵:۳۰
Buriram United FC
۶
۲
Police Tero FC
Finished
۱۴:۳۰
Chiangrai United FC
۰
۲
Lamphun Warrior FC
Finished
۱۶:۳۰
Prachuap FC
۱
۰
Khon Kaen United
Finished
۱۵:۰۰
  Colombia Liga Femenina
Deportivo Pasto (W)
۱
۰
Junior Barranquilla (W)
Finished
۰۱:۵۰
  Mexico LIGA MX
Puebla
۰
۲
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
FC Juarez
۰
۳
CF Rayados de Monterrey
Finished
۰۶:۴۰
Necaxa
۱
۱
Pachuca CF
Finished
۰۶:۳۰
  Colombia Primera B
Atletico Cali F.C.
۰
۳
Llaneros FC
Finished
۰۰:۰۰
Real Cartagena
۳
۰
Bogota FC
Finished
۰۰:۰۰
  Venezuela Liga FUTVE
Universidad Central de Venezuela
۱
۱
Monagas SC
Finished
۰۲:۳۰
  Austria Bundesliga
FC Red Bull Salzburg
۱
۰
SC Austria Lustenau
inprogress
۱۹:۳۰
LASK Linz
۰
۰
Wolfsberger Athletik Club
inprogress
۱۹:۳۰
SC Rheindorf Altach
۰
۰
TSV Hartberg
inprogress
۱۹:۳۰
  Hong Kong Premier League
Hong Kong Rangers
۲
۳
North District FC
Finished
۱۰:۳۰
Lee Man Warriors FC
۰
۰
Wofoo Tai Po
Finished
۱۰:۳۰
  Chile Primera Division
Coquimbo Unido
۳
۱
Copiapo
Finished
۰۴:۰۰
Universidad Catolica
۰
۱
Nublense
Finished
۰۱:۳۰
  Italy Campionato Primavera
Empoli U19
۳
۳
Lecce U19
Finished
۱۳:۳۰
Hellas Verona U19
۲
۰
Juventus U19
Finished
۱۳:۳۰
AC Milan U19
۱
۱
Inter Milan U19
Finished
۱۵:۳۰
Frosinone U19
۱
۱
Cagliari U19
Finished
۱۵:۳۰
Sampdoria U19
۰
۰
Monza U19
Finished
۱۷:۳۰
  Germany 2. Bundesliga
TSV Eintracht Braunschweig
۱
۱
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۵:۳۰
FC Kaiserslautern
۰
۴
Karlsruher SC
Finished
۱۵:۳۰
VfL Osnabruck
۱
۰
Hannover 96
Finished
۱۵:۳۰
1.FC Magdeburg
-
-
FC Schalke 04
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Poland Ekstraklasa
Jagiellonia Bialystok SSA
۱
۱
KS Ruch Chorzow
Finished
۱۷:۳۰
KKS Lech Poznan
-
-
Slask Wroclaw
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Stal Mielec
-
-
Rakow Czestochowa
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Qatar Stars League
Al-Gharafa
-
-
Al-Ahli Doha
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Qatar SC Doha
۱
۱
Umm Salal
inprogress
۱۸:۳۰
Al Markhiya
-
-
Al Muaidar
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Japan J2 League
Fujieda MYFC
۰
۰
V-Varen Nagasaki
Finished
۰۸:۳۰
Yokohama FC
۱
۱
Renofa Yamaguchi
Finished
۰۸:۳۰
Mito HollyHock
۱
۰
Iwaki SC
Finished
۰۸:۳۰
  Guatemala Liga Nacional
Malacateco
۳
۰
Coban Imperial
Finished
۰۴:۳۰
  England League One
Charlton Athletic FC
۰
۰
Portsmouth
inprogress
۱۸:۳۰
Cambridge United
۰
۱
Peterborough United
Finished
۱۵:۳۰
Port Vale
۰
۱
Lincoln City
inprogress
۱۸:۳۰
Barnsley FC
۱
۱
Derby County
inprogress
۱۸:۳۰
Blackpool FC
۲
۱
Bolton Wanderers
inprogress
۱۸:۳۰
Oxford United
۱
۰
Leyton Orient
inprogress
۱۸:۳۰
Burton Albion
۰
۲
Northampton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Stevenage Borough
۱
۰
Wycombe Wanderers
inprogress
۱۸:۳۰
Bristol Rovers
۱
۱
Carlisle United
inprogress
۱۸:۳۰
Reading
۲
۳
Shrewsbury Town
inprogress
۱۸:۳۰
Exeter City FC
۱
۰
Fleetwood Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL Victoria
Dandenong Thunder SC
۰
۲
Heidelberg United
Finished
۱۱:۳۰
Port Melbourne Sharks SC
۳
۱
Moreland City FC
Finished
۱۰:۳۰
  France Ligue 2
A.J. Auxerre
-
-
SC Bastia
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AS St. Etienne
۲
۱
Annecy FC
Finished
۱۷:۳۰
Valenciennes FC
-
-
Rodez Aveyron
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Girondins de Bordeaux
-
-
EA Guingamp
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
ES Troyes AC
-
-
Dunkerque
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
US Concarneau
-
-
Stade Laval
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AC Ajaccio
-
-
SC Amiens
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
US Quevilly-Rouen Métropole
-
-
Paris FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Grenoble Foot 38
-
-
Pau FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Finland Liigacup, Group A
EIF Ekenas
۲
۵
IF Gnistan Helsinki
Finished
۱۴:۰۰
  England League Two
Stockport
۰
۰
Swindon Town
inprogress
۱۸:۳۰
Mansfield Town
۲
۱
Salford City
inprogress
۱۸:۳۰
Accrington Stanley
۰
۰
Crawley Town
inprogress
۱۸:۳۰
Morecambe FC
۰
۱
Grimsby Town
inprogress
۱۸:۳۰
Barrow FC
۰
۰
Bradford City
Cancelled
۱۸:۳۰
Notts County
۰
۲
Crewe Alexandra
inprogress
۱۸:۳۰
Doncaster Rovers
۱
۰
AFC Wimbledon
inprogress
۱۸:۳۰
Forest Green Rovers
۱
۰
Tranmere Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
Sutton United FC
۱
۱
Colchester United
inprogress
۱۸:۳۰
Milton Keynes Dons FC
۳
۰
Newport County FC
inprogress
۱۸:۳۰
Harrogate Town
۰
۱
Walsall FC
inprogress
۱۸:۳۰
Gillingham
۰
۰
Wrexham
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
Broadmeadow Magic (W)
۳
۲
New Lambton FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persis Solo
۲
۱
Persik Kediri
Finished
۱۱:۳۰
PSM Makassar
۰
۰
Bali United Pusam
Finished
۱۵:۳۰
  Panama Liga Prom
Panama City FC
۱
۱
UMECIT Reserves
Finished
۰۳:۳۰
San Francisco FC Reserves
۱
۲
Veraguas FC Reserves
Finished
۰۱:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Western Strikers Reserves
۴
۳
Fulham United Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Salisbury Utd Reserves
۴
۳
Vipers Reserves
Finished
۰۵:۴۵
Adelaide Cobras Reserves
۱
۱
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۵:۳۰
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۲
West Adelaide Reserves
Finished
۰۵:۳۰
Cumberland United Reserves
۲
۲
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۵:۴۵
  Australia South Australia State League 1
Western Strikers SC
۱
۱
Fulham United FC
Finished
۰۸:۰۰
Cumberland United
۲
۲
Sturt Lions
Finished
۰۸:۰۰
Salisbury United
۴
۱
Adelaide Vipers
Finished
۰۸:۰۰
West Torrens Birkalla
۱
۱
West Adelaide
Finished
۰۸:۰۰
Adelaide Cobras
۱
۲
Playford Patriots
Finished
۰۸:۰۰
  Bulgaria A PFG
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۱
۲
Hebar 1918 Pazardzhik
Finished
۱۴:۱۵
PFC Cherno More Varna
۱
۰
PFC CSKA Sofia
Finished
۱۶:۴۵
PFC Levski Sofia
۱
۰
Arda Kardzhali
inprogress
۱۹:۱۵
  Croatia HNL
NK Varazdin
۱
۱
HNK Hajduk Split
Finished
۱۷:۳۰
NK Istra 1961 Pula
-
-
NK Rudes Zagreb
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۰
  Northern Ireland Premiership
Linfield FC
۰
۰
Ballymena United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Crusaders FC
۱
۰
Glenavon FC
inprogress
۱۸:۳۰
Loughgall
۱
۳
Carrick Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
Newry City
۰
۲
Coleraine FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dungannon Swifts
۱
۰
Cliftonville FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Liga Segunda
CD Tondela
۱
۱
Uniao Leiria
Finished
۱۴:۳۰
Santa Clara
۳
۰
UD Oliveirense
Finished
۱۷:۳۰
FC Porto B
۰
۱
Leixoes
inprogress
۱۹:۰۰
Nacional Madeira Funchal
۱
۱
FC Penafiel
inprogress
۱۹:۰۰
Benfica Lisbon B
-
-
Vilaverdense FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia NPL New South Wales
St. George Saints
۰
۰
Blacktown City FC
Finished
۱۱:۳۰
Sutherland Shire Sharks
۰
۰
NWS Spirit FC
Finished
۰۹:۰۰
Hills United FC
۱
۲
Western Sydney Wanderers NPL
Finished
۱۱:۳۰
Sydney Olympic FC
۰
۱
St George City FA
Finished
۰۹:۳۰
  Turkey U19 Elit Ligi
Sakaryaspor U19
۱
۳
Pendikspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Caykur Rizespor U19
۰
۰
Keciorengucu U19
Finished
۱۲:۳۰
Alanyaspor U19
۲
۱
Istanbulspor U19
Finished
۱۲:۰۰
Manisa U19
۰
۰
Adanaspor FK U19
Finished
۱۲:۳۰
Goztepe SK U19
۱
۰
Umraniyespor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bodrumspor U19
۶
۲
Denizlispor U19
Finished
۱۲:۳۰
Fatih Karagumruk U19
۲
۲
Eskisehirspor U19
Finished
۱۲:۳۰
Bayrampasa U19
۰
۵
Bursaspor U19
Finished
۱۴:۳۰
  Switzerland Super League
FC St. Gallen
-
-
FC Stade Lausanne Ouchy
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Yverdon-Sports
-
-
FC Basel
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Grasshopper Club Zurich
-
-
FC Luzern
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Chile Primera B
Curico Unido
۲
۰
Union San Felipe
Finished
۰۴:۰۰
CD Antofagasta
۰
۱
La Serena
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide United U21
۰
۵
Campbelltown City
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide City
۴
۰
South Adelaide
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Croatia Raiders
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۰۸:۰۰
Adelaide Comets
۲
۰
Adelaide Olympic
Finished
۰۹:۱۵
  Australia NPL Victoria U23
Dandenong Thunder U23
۲
۴
Heidelberg Utd U23
Finished
۰۹:۰۰
Green Gully U23
۲
۱
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۷:۳۰
South Melbourne U23
۲
۱
Hume City U23
Finished
۰۷:۳۰
Port Melbourne U23
۳
۱
Moreland City U23
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Kosovo Superliga
KF Ballkani
۱
۱
SC Gjilani
Finished
۱۵:۳۰
FC Malisheva
۲
۱
KF Feronikeli
Finished
۱۵:۳۰
  Germany Regionalliga Northeast
FC Energie Cottbus
۲
۱
Berlin Ankaraspor 07
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock II
۰
۱
FSV Zwickau
Finished
۱۶:۳۰
Luckenwalde
۰
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۵:۳۰
FC Rot-Weiss Erfurt
۰
۲
VSG Altglienicke
inprogress
۱۸:۳۰
  Slovakia Super Liga
MSK Zilina
۱
۱
MFK Zemplin Michalovce
Finished
۱۷:۳۰
FC Spartak Trnava
۲
۰
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۷:۳۰
FC Vion Zlate Moravce
۲
۴
MFK Ruzomberok
Finished
۱۷:۳۰
  Asia AFC Women Olympic Qualification
North Korea (W)
۰
۰
Japan (W)
Finished
۱۶:۳۴
Uzbekistan (W)
۰
۳
Australia (W)
Finished
۱۲:۳۰
  India Indian Super League
Bengaluru FC
۲
۱
Hyderabad FC
Finished
۱۷:۳۰
Odisha FC
۰
۰
Mohun Bagan Super Giant
Finished
۱۵:۰۰
  Indonesia Indonesia Championship U20
Persita Tangerang U20
۳
۲
Bhayangkara FC U20
Finished
۱۱:۳۰
Persis Solo U20
۳
۲
Bali United U20
Finished
۱۱:۳۰
Borneo FC U20
۱
۳
PS Barito Putera U20
Finished
۱۰:۳۰
  Iraq Iraqi Premier League
Al Naft
۱
۱
Al Minaa
Finished
۱۴:۳۰
Al Shorta
-
-
Al Kahraba Club
inprogress
۱۹:۳۰
AL Zawraa SC
۱
۱
Al-Karkh
Finished
۱۷:۰۰
  Algeria Youth League
MC El Eulma U21
۳
۲
AS Khroub U21
Finished
۱۳:۳۰
MC El Bayadh U21
۰
۱
MC Alger U21
Finished
۱۲:۳۰
MCB Oued Sly U21
۲
۱
WA Boufarik U21
Finished
۱۳:۳۰
MSP Batna U21
۲
۲
USM El Harrach U21
Finished
۱۳:۳۰
ESM Kolea U21
۱
۱
NA Hussein Dey U21
Finished
۱۳:۳۰
GC Mascara U21
۲
۱
RC Arba U21
Finished
۱۳:۳۰
NRB Teleghma U21
۲
۰
AS Ain M'lila U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Guir U21
۱
۶
ES Mostaganem U21
Finished
۱۳:۳۰
WA Mostaganem U21
۱
۱
RC Kouba U21
Finished
۱۳:۳۰
Olympique Medea U21
۰
۱
SKAF Khemis Miliana U21
Finished
۱۳:۳۰
Temouchent U21
۱
۴
JSM Tiaret U21
Finished
۱۳:۳۰
JS Bordj Menaiel U21
۲
۱
E Sour El Ghozlane U21
Finished
۱۳:۳۰
USM Annaba U21
۰
۱
Olympique Akbou U21
Finished
۱۳:۳۰
  North and Central America CONCACAF Gold Cup Women, Group A
Dominican Republic (W)
۰
۸
Mexico (W)
Finished
۰۴:۰۰
Argentina (W)
۰
۴
USA (W)
Finished
۰۶:۴۵
  Azerbaijan Premier League
PFK Turan Tovuz
۱
۱
PFC Neftchi Baku
Finished
۱۴:۳۰
Sabayil FK
۲
۰
Sabah
Finished
۱۷:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۰
۱
Valentine Phoenix Reserves
Finished
۰۵:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Lambton Jaffas FC Reserves
Finished
۰۹:۳۰
  Japan J3 League
Giravanz Kitakyushu
۰
۱
SC Sagamihara
Finished
۰۸:۳۰
FC Gifu
۴
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۹:۳۰
Omiya Ardija
۴
۱
Vanraure Hachnohe FC
Finished
۰۸:۳۰
Nara Club
۱
۲
F.C. Ryukyu
Finished
۰۸:۳۰
  Slovakia 1. Liga Women
MFK Ruzomberok (W)
۳
۱
Dukla Banska Bystrica (W)
Finished
۱۳:۳۰
SKF Zilina (W)
۲
۱
FK AS Trencin (W)
inprogress
۱۸:۳۰
FC Petrzalka (W)
۰
۰
GFC Topolcany (W)
inprogress
۱۹:۳۰
  Italy Serie B
Calcio Como
۱
۱
AC Parma
inprogress
۱۸:۴۵
Pisa
۰
۰
SSC Venezia
inprogress
۱۸:۴۵
FC Sudtirol Bolzano
۱
۰
Bari
Finished
۱۶:۳۰
Feralpisalo
۰
۱
Ascoli
Finished
۱۶:۳۰
Cremonese
۲
۲
Palermo
Finished
۱۶:۳۰
Brescia
۰
۰
AC Reggiana 1919
Finished
۱۶:۳۰
Ternana
۰
۰
Calcio Lecco
inprogress
۱۸:۴۵
Cittadella
۱
۲
Catanzaro
Finished
۱۶:۳۰
  India Sikkim S-League
Singling Sporting Club
۴
۳
Thunderbolt North United
Finished
۱۱:۰۰
Roaring Leopard FC
۰
۳
Sikkim Dragons
Finished
۱۱:۰۰
  World Friendly Club Matches
SK Lisen
۱
۱
FC Vysocina Jihlava
Finished
۱۳:۳۰
SK Sokol Brozany
۱
۱
Povltavska FA
Finished
۱۳:۳۰
Swit Nowy Dwór Mazowiecki
۱
۲
Victoria Sulejowek
Finished
۱۳:۳۰
FK Viktoria Zizkov
۲
۱
Viktoria Plzen B
Finished
۱۳:۳۰
BK Frem
۱
۴
Hellerup IK
Finished
۱۴:۳۰
FK Usti nad Labem
۰
۲
FK Pribram
Finished
۱۳:۳۰
Sotra Sportsklubb
۴
۲
IL Sandviken
Finished
۱۴:۳۰
Launceston United (W)
۰
۴
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۱۵
Fremantle City FC (W)
۳
۰
Murdoch University Melville FC (W)
Finished
۱۲:۳۰
SK Slovan Bratislava B
۱
۰
SKF Sered
Finished
۱۳:۰۰
Fk Arsenal Ceska Lipa
۰
۳
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۳:۳۰
Tarup-Paarup IF
۱
۱
Næsby BK
Finished
۱۵:۳۰
FK Gornji Rahic
۱
۱
FK Sloboda Tuzla
Finished
۱۵:۳۰
Wieczysta Krakow
۲
۰
Rekord Bielsko-Biala
Finished
۱۴:۳۰
JJK Jyvaskyla
۰
۰
FC Vaajakoski
Finished
۱۶:۴۵
IK Start Kristiansand
۱
۷
Egersund IK
Finished
۱۷:۳۰
Ishoj
۲
۱
Bronshoj BK
Finished
۱۴:۰۰
Spartak Myjava
۰
۲
Vyskov
Finished
۱۶:۳۰
Neman Grodno
۴
۲
FK Slutsk
Finished
۱۲:۰۰
FK Pardubice B
۱
۰
TJ Sokol Zivanice
Finished
۱۲:۳۰
Zbrojovka Brno B
۱
۲
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
FK Jedinstvo Stara Pazova
۵
۱
FK Podunavac Belegis
Finished
۱۳:۱۵
FC Isloch Minsk Raion
۲
۲
Naftan Novopolotsk
Finished
۱۳:۳۰
FK Hodonín
۴
۲
Bzenec
Finished
۱۳:۳۰
Slovan Velvary
۲
۰
FK Robstav
Finished
۱۳:۳۰
TJ Start Brno
۳
۱
FC Velke Mezirici
Finished
۱۴:۰۰
FK Samorin
۱
۱
Povazska Bystrica
Finished
۱۴:۰۰
Motorlet Praha
۲
۳
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۴:۳۰
Perth SC (W)
۳
۰
Subiaco AFC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Shakhtyor Soligorsk
۵
۳
Dinamo Brest
Finished
۱۴:۳۰
Bansko
۰
۰
Unicov
Finished
۱۵:۳۰
ND Beltinci
۳
۱
NK Fuzinar Ravne
Finished
۱۵:۳۰
SAK Klagenfurt
۲
۲
Wolfsberger Athletik Club II
Finished
۱۵:۳۰
JK Nomme Kalju
۰
۰
FK Liepaja
Finished
۱۵:۳۰
Assyriska Foreningen
۱
۱
Enskede IK
Finished
۱۵:۳۰
NK Nafta Lendava
۰
۰
NK Polet Sv Martin
Finished
۱۵:۳۰
FK Suduva Marijampole
۳
۰
FK Jelgava
Finished
۱۵:۳۰
Slavia Mozyr
۱
۱
Volna Pinsk
Finished
۱۶:۰۰
Vasalunds/Essinge IF
۱
۲
FC Stockholm Internazionale
Finished
۱۶:۱۵
FC Zbrojovka Brno
۳
۱
SK Sigma Olomouc 2
Finished
۱۶:۳۰
Elana Torun
۱
۱
Pelikan Lowicz
Finished
۱۶:۳۰
CSKA Moscow
۱
۲
FK Dinamo Moscow
Finished
۱۷:۳۰
Nordstrand
۱
۴
FK Arendal
Finished
۱۷:۳۰
Viking Stavanger
۱
۰
Tromso IL
Finished
۱۷:۳۰
FC Levadia Tallinn
۳
۱
Skanstes SK
inprogress
۱۸:۰۰
FK Haugesund
۱
۱
Bryne FK
inprogress
۱۸:۳۰
St. Anna
۱
۰
SV Wildon
inprogress
۱۸:۳۰
FC Graffin Vlasim
۰
۰
MKF Chrudim
inprogress
۱۹:۰۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 1
Club Calor
۰
۰
Saltillo FC
Finished
۰۵:۰۰
Chihuahua FC
۲
۰
Mexicali FC
Finished
۰۵:۳۰
CF Orgullo Reynosa
۱
۱
Los Cabos United
Finished
۰۵:۱۵
  Australia Victoria Premier League 1
Caroline Springs George Cross
۱
۱
Brunswick City
Finished
۱۰:۰۰
Langwarrin SC
۲
۱
North Geelong Warriors
Finished
۱۱:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Adelaide City Reserves
۲
۰
South Adelaide Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Adelaide Comets Reserves
۴
۳
Adelaide Olympic FC Reserves
Finished
۰۷:۰۰
Adelaide Croatia Raiders Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۵:۳۰
Modbury Jets Reserves
۱
۶
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۵:۴۵
  Portugal U23 League
Braga U23
۲
۱
Rio Ave U23
Finished
۱۴:۳۰
  Belgium First Division A
KV Mechelen
-
-
KV Kortrijk
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
K. Sint-Truidense
-
-
KVC Westerlo
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
RWD Molenbeek
۱
۱
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain LaLiga 2
Racing Santander
۱
۱
Leganes
inprogress
۱۸:۴۵
Eibar
-
-
RCD Espanyol
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Villarreal CF B
-
-
Real Zaragoza
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Romania Liga I
FC UTA Arad
۱
۰
SC FC Petrolul Ploiesti
Finished
۱۵:۳۰
FC Farul Constanta
۱
۰
Otelul Galati
inprogress
۱۸:۳۰
CSMS Iasi
-
-
Rapid Bucuresti
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Vietnam U19 Championship
Hoang Anh Gia Lai U19
۳
۰
Phu Yen U19
Finished
۱۰:۳۰
Thanh Hoa U19
۰
۱
Ha Noi U19
Finished
۱۲:۳۰
Nghe An U19
۰
۱
Viettel U19
Finished
۱۰:۳۰
Khanh Hoa U19
۲
۱
Binh Phuoc U19
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Campionato Primavera 2
Crotone U19
۳
۳
US Salernitana U19
Finished
۱۳:۳۰
Ternana U19
۰
۰
Virtus Entella U19
Finished
۱۳:۳۰
Reggiana U19
۲
۱
Venezia FC U19
Finished
۱۷:۰۰
AC Pisa U19
۱
۲
Cesena U19
Finished
۱۴:۰۰
Padova U19
۳
۲
Cittadella U19
Finished
۱۷:۰۰
SS Monopoli 1966 U19
۱
۱
Cosenza Calcio U19
Finished
۱۷:۰۰
Renate U19
۰
۳
Cremonese U19
Finished
۱۷:۰۰
Palermo U19
۱
۱
Perugia U19
Finished
۱۷:۰۰
Bari U19
۲
۲
Pescara U19
Finished
۱۷:۰۰
Alessandria U19
۳
۳
Parma U19
Finished
۱۷:۰۰
Ascoli U19
۳
۳
Benevento Calcio U19
Finished
۱۳:۳۰
Sudtirol U19
-
-
Udinese U19
Finished
۱۳:۳۰
AC FeralpiSalo U19
۰
۲
Como U19
Finished
۱۷:۰۰
Napoli U19
۲
۰
Spezia U19
Finished
۱۷:۰۰
Albinoleffe U19
۵
۲
Spal U19
Finished
۱۷:۳۰
  Romania Liga 2
CS Tunari
۰
۱
Unirea Dej
Finished
۱۲:۳۰
CSM Scolar Resita
۳
۱
CSA Steaua Bucuresti
Finished
۱۲:۳۰
Chindia Targoviste
۰
۰
Metaloglobus Bucuresti
Finished
۱۳:۰۰
ACS Dumbravita
۰
۲
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۲:۳۰
CS Dacia Mioveni
۱
۰
CSM Alexandria
Finished
۱۲:۳۰
CS Corvinul Hunedoara
۳
۰
CSM Slatina
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane City
۱
۰
Brisbane Roar U21
Finished
۱۱:۰۰
Rochedale Rovers
۲
۲
Redlands United
Finished
۱۱:۴۵
Sunshine Coast Wanderers
۰
۴
Gold Coast United
Finished
۰۹:۳۰
Peninsula Power
۰
۳
Queensland Lions SC
Finished
۱۲:۰۰
  Australia Victoria Premier League 1 U23
Langwarrin U23
۰
۱
North Geelong U23
Finished
۰۹:۰۰
Caroline Springs George Cross U23
۲
۱
Brunswick City U23
Finished
۰۷:۳۰
  Kenya Cup
FC Talanta
۰
۱
Bungoma Superstars
Finished
۱۲:۳۰
Kenya Police FC
۱
۰
Posta Rangers FC
Finished
۱۵:۴۵
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۳
۴
Gold Coast United (W)
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane Olympic (W)
۲
۳
Mitchelton (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Croatia 1. NL
NK Dugopolje
۰
۰
NK Sibenik
Finished
۱۵:۲۰
HNK Cibalia Vinkovci
۱
۰
Orijent 1919
Finished
۱۷:۳۰
  India I-League
Inter Kashi FC
۱
۱
Real Kashmir FC
Finished
۱۴:۳۰
Churchill Brothers
۱
۲
Gokulam FC
Finished
۱۷:۰۰
  Israel Leumit League U19
Maccabi Ironi Kiryat Ata U19
۱
۱
Hapoel Afula U19
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Herzliya U19
۱
۰
Hapoel Ironi Acre U19
Finished
۱۲:۳۰
Maccabi Haifa U19
۱
۲
Maccabi Petach Tikva U19
Finished
۱۳:۵۰
Hapoel Kiryat Shmona U19
۲
۰
Hapoel Kfar Saba U19
Finished
۱۴:۳۰
Hapoel Haifa U19
۲
۰
Hapoel Nir Ramat Hasharon U19
Finished
۱۲:۳۰
Bnei Sakhnin FC U19
۱
۰
Maccabi Netanya U19
Finished
۱۲:۳۰
Ashdod U19
۰
۳
Hapoel Hadera U19
Finished
۱۳:۴۰
Maccabi Tel Aviv U19
۵
۰
Hapoel Raanana U19
Finished
۱۳:۴۵
Ashdod Rafi Elbaz U19
۰
۴
Beitar Jerusalem U19
Finished
۱۰:۳۰
Hapoel Tel Aviv U19
۲
۲
Hapoel Beer Sheva U19
Finished
۱۴:۰۰
Hapoel Umm al-Fahm U19
۲
۲
Maccabi Achi Nazareth U19
Finished
۱۵:۲۰
SC Newe Yosef U19
۴
۳
Hapoel Herzliya U19
Finished
۱۲:۳۰
  Vietnam V-League 2
Huda Hue FC
۱
۰
Binh Phuoc
Finished
۱۱:۳۰
  Argentina Torneo Regional Amateur
CA Union Villa Krause
۱
۲
Atenas De Pocito
Finished
۰۴:۰۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group A
Cuba U20
۱۳
۰
Anguilla U20
Finished
۰۱:۳۰
Nicaragua U20
۸
۰
British Virgin Islands U20
Finished
۰۴:۳۰
  Aruba Aruban Division di Honor
SV Deportivo Nacional
۰
۱
SV Britannia
Finished
۰۳:۳۰
  India Santosh Trophy
Maharashtra FA
۱
۲
Manipur
Finished
۱۲:۳۰
Delhi FA
۴
۰
Railway FC
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Bundesliga U19
Hamburger SV U19
۱
۲
RB Leipzig U19
Finished
۱۳:۳۰
Werder Bremen U19
۰
۱
Hannover 96 U19
Finished
۱۵:۳۰
FC Augsburg U19
۰
۵
VfB Stuttgart U19
Finished
۱۵:۳۰
SpVgg Greuther Furth U19
۲
۴
1. FC Heidenheim U19
Finished
۱۵:۳۰
FC St. Pauli U19
۰
۱
Hertha BSC Berlin U19
Finished
۱۶:۳۰
FC Ingolstadt 04 U19
۱
۲
TSV 1860 Munich U19
Finished
۱۵:۳۰
VfL Wolfsburg U19
۴
۰
VfL Osnabrück U19
Finished
۱۵:۳۰
Bayern Munich U19
۲
۴
TSG Hoffenheim U19
Finished
۱۳:۳۰
CZ Jena U19
۳
۱
Dynamo Dresden U19
Finished
۱۵:۳۰
SV Sandhausen U19
۰
۳
FSV Mainz 05 U19
Finished
۱۵:۳۰
Nurnberg U19
۰
۱
Karlsruher SC U19
Finished
۱۶:۳۰
Hansa Rostock U19
۲
۱
1 FC Union Berlin U19
Finished
۱۶:۳۰
  Hungary NB I
Zalaegerszegi TE
۳
۱
Kecskemeti TE
Finished
۱۵:۰۰
Diosgyor VTK
۴
۰
MOL Fehervar FC
Finished
۱۷:۳۰
Debreceni VSC
-
-
Puskas FC Academy
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Jordan Jordan League
Shabab AL Ordun
-
-
Al Hussein
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Ma'an
۰
۰
Al Jalil
Finished
۱۷:۳۰
  Portugal Primeira Liga
Farense
۰
۱
Moreirense
inprogress
۱۹:۰۰
Estrela Amadora
-
-
Chaves
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Nigeria NPFL
Doma United FC
۰
۱
Enugu Rangers
Finished
۱۷:۳۰
Bendel Insurance
۰
۰
Enyimba
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Seychelles Premier League
Foresters FC
۱
۱
Light Stars FC
Finished
۱۵:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Radnicki Beograd
۰
۴
FK Kolubara
Finished
۱۵:۳۰
Jedinstvo Ub
۱
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۵:۳۰
Metalac GM
۰
۰
FK Smederevo
Finished
۱۵:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
OFK Vrsac
inprogress
۱۸:۳۰
FK Dubocica
۰
۰
Tekstilac Odzaci
inprogress
۱۸:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Sunshine Coast Wanderers U23
۲
۰
Gold Coast United U23
Finished
۱۱:۴۵
Peninsula Power U23
۲
۴
Queensland Lions U23
Finished
۰۹:۴۵
Rochedale Rovers U23
۲
۲
Redlands United U23
Finished
۰۹:۳۰
  Poland II Liga
Olimpia Elblag
۲
۱
Skra Czestochowa
Finished
۱۳:۳۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
۳
۰
Chojniczanka Chojnice
Finished
۱۵:۱۵
KS Hutnik Krakow
۱
۱
GKS Jastrzebie
Finished
۱۵:۳۰
Lech Poznan II
۰
۰
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۴:۳۰
KKS 1925 Kalisz
-
-
Pogon Siedlce
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sandecja Nowy Sacz
-
-
Zaglebie Lubin II
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Croatia U19 League
Kustosija U19
۱
۰
HNK Gorica U19
Finished
۱۲:۳۰
NK Lokomotiva Zagreb U19
۳
۰
HNK Sibenik U19
Finished
۱۶:۳۰
NK Dinamo Zagreb U19
۲
۱
HNK Rijeka U19
Finished
۱۶:۳۰
  Bangladesh Premier League
Chittagong Abahani
۰
۲
Fortis Limited
Finished
۱۲:۳۰
Brothers Union
۱
۴
Bangladesh Police Club
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League
Lake Macquarie City FC
۰
۳
Lambton Jaffas FC
Finished
۱۱:۳۰
Maitland
۰
۱
Valentine Phoenix
Finished
۰۷:۰۰
Cooks Hill United
۱
۲
Newcastle Olympic
Finished
۰۹:۳۰
Edgeworth Eagles
۰
۰
Weston Workers
Cancelled
۰۷:۰۰
  South Africa Diski Challenge
Supersport United Reserves
۴
۱
Chippa United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Lamontville Golden Arrows Reserves
۰
۰
Moroka Swallows Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Royal AM Reserves
۳
۵
Orlando Pirates Reserves
Finished
۱۳:۳۰
Polokwane City Reserves
۰
۰
Stellenbosch FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۴
۲
Western Rage FC
Finished
۰۹:۳۰
Macarthur Rams
۰
۰
Nepean FC
Finished
۱۱:۳۰
Sydney University SFC
۲
۲
Inner West Hawks
Finished
۰۹:۳۰
SD Raiders FC
۰
۱
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۱:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Prospect United FC
۳
۳
Mounties Wanderers
Finished
۱۱:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۴
۲
Granville Rage FC
Finished
۰۹:۳۰
Central Coast United
۴
۱
Bankstown United FC
Finished
۰۹:۳۰
UNSW FC
۲
۱
Inter Lions FC
Finished
۱۱:۳۰
South Coast Flame FC
-
-
Parramatta FC
Finished
۱۱:۳۰
Dunbar Rovers FC
۰
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۱:۳۰
Dulwich Hill F.C.
۱
۳
Bulls FC Academy
Finished
۱۱:۳۰
  Finland Ykkoscup
Mikkelin Palloilijat MP
۰
۲
Jippo Joensuu
Finished
۱۳:۳۰
SalPa Salo
۱
۱
FC TPS Turku
Finished
۱۶:۳۰
  Thailand Thai League 2
Customs United FC
۲
۱
Chiangmai FC
Finished
۱۴:۰۰
Dragon Pathumwan Kanchanaburi FC
۱
۰
Lampang FC
Finished
۱۵:۰۰
Phrae United
۱
۰
Pattaya United FC
Finished
۱۴:۳۰
Ayutthaya United FC
۲
۲
Samut Prakan City FC
Finished
۱۵:۳۰
  Iceland League Cup
Valur Reykjavik
۲
۱
Fram Reykjavik
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Berlin Liga
SV Empor
۲
۱
Spvgg Blau-Weiss 1890 Berlin
Finished
۱۴:۳۰
Altglienicke II
۴
۱
Reinickendorfer Fuchse
Finished
۱۶:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 6
AIK
۱
۰
Gefle IF
inprogress
۱۷:۴۵
Orebro SK
۱
۰
Kalmar FF
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Oberliga Schleswig-Holstein
Oldenburger SV
-
-
Union Neumuenster
Finished
۱۷:۰۰
Nordmark Satrup
۴
۰
TSV Bordesholm
Finished
۱۶:۳۰
Eckernforder SV
۳
۲
SC Weiche Flensburg 08 II
Finished
۱۶:۳۰
  Austria 2. Liga
Grazer AK 1902
۳
۰
FC Dornbirn
Finished
۱۷:۰۰
SC Bregenz
۰
۱
SKU Amstetten
Finished
۱۷:۰۰
SK Sturm Graz II
۱
۱
First Vienna Fernwärme FC 1894
Finished
۱۷:۰۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 2
Orgryte IS
۳
۲
IF Elfsborg
Finished
۱۵:۳۰
Degerfors IF
۲
۲
GAIS
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 3
Barcelona U19
۰
۲
Real Zaragoza U19
Finished
۱۴:۳۰
RCD Mallorca U19
۲
۱
SD Huesca U19
Finished
۱۴:۳۰
Racing Club Zaragoza U19
۰
۰
Gava U19
inprogress
۱۸:۳۰
Sabadell U19
۲
۰
Platges Calvia U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Vietnam V-League
Binh Dinh
۲
۱
Nam Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Ha Noi
۳
۱
Ho Chi Minh
Finished
۱۵:۴۵
  Spain Segunda Federacion Women
Fundacion CD Tenerife (W)
۱
۱
Elche CF (W)
Finished
۱۴:۳۰
Cordoba (W)
۰
۱
CD Guiniguada Apolinario (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal U19 League
Porto U19
۲
۱
Sporting Lisbon U19
Finished
۱۴:۳۰
Vizela U19
۰
۰
Rio Ave U19
Finished
۱۴:۳۰
Gil Vicente U19
۲
۱
Maritimo U19
Finished
۱۴:۳۰
Vilaverdense U19
۳
۰
GD Braganca U19
inprogress
۱۸:۳۰
SC Lusitania U19
۲
۰
Academica de Coimbra U19
Finished
۱۵:۳۰
CD Fatima U19
۱
۰
Caldas SC U19
inprogress
۱۸:۳۰
SC Farense U19
۲
۱
Famalicao U19
inprogress
۱۸:۳۰
Naval U19
۱
۱
Anadia FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
AD Sanjoanense U19
۱
۰
Amarante U19
inprogress
۱۸:۳۰
Chaves U19
۱
۰
Boavista U19
inprogress
۱۸:۳۰
Marinhas FC U19
۱
۱
UD Oliveirense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Estoril U19
۱
۰
Torreense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Leixoes U19
۱
۰
SC Espinho U19
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Guimaraes U19
۰
۱
Academico Viseu U19
inprogress
۱۸:۳۰
Nogueirense U19
۲
۱
Feirense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Vitoria Setubal U19
۰
۱
Alverca U19
inprogress
۱۸:۳۰
Belenenses U19
۲
۰
Beira Mar U19
inprogress
۱۸:۳۰
AC Marinhense U19
۰
۰
CD Gouveia U19
inprogress
۱۸:۳۰
CD Tondela U19
۱
۰
Casa Pia AC U19
inprogress
۱۸:۳۰
AVS Futebol SAD U19
۰
۱
Moreirense U19
inprogress
۱۸:۳۰
AD Fafe U19
۱
۰
Merelinense U19
inprogress
۱۸:۳۰
Gondomar U19
۰
۰
FC Pacos de Ferreira B U19
inprogress
۱۸:۳۰
Valadares Gaia FC U19
۱
۱
SC Salgueiros U19
inprogress
۱۸:۳۰
Lusitania Lourosa U19
-
-
FC Paços de Ferreira U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Mitchelton U23
۲
۱
Broadbeach United U23
Finished
۱۱:۳۰
Logan Lightning U23
۳
۱
Southside Eagles U23
Finished
۱۲:۰۰
Brisbane Strikers U23
۱
۱
SWQ Thunder U23
Finished
۱۱:۳۰
  Panama LPF
Herrera FC
۱
۲
Alianza FC Panama
Finished
۰۴:۳۰
  Turkey 2. Lig - Red Group
Arnavutkoy
۱
۲
Iskenderun
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
FV Engers 07
۰
۲
FV Diefflen
Finished
۱۶:۳۰
FV Dudenhofen
۱
۲
VfR Wormatia Worms
Finished
۱۶:۳۰
FC Karbach
۲
۱
TSG Pfeddersheim
Finished
۱۶:۳۰
FC Bitburg
۰
۴
FK Pirmasens
Finished
۱۶:۳۰
SV Morlautern
۱
۱
VfR Baumholder
inprogress
۱۸:۰۰
  Africa CAF Champions League Group A
FC Nouadhibou
۰
۰
Mamelodi Sundowns FC
inprogress
۱۹:۳۰
TP Mazembe Englebert
۳
۰
Pyramids FC
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark 1st Division
B93 Kopenhagen
۰
۰
Naestved BK
Finished
۱۷:۳۰
AaB Aalborg
۲
۲
SonderjyskE
Finished
۱۵:۳۰
  Netherlands Tweede Divisie
FC Lisse
۱
۱
Almere City Reserves
Finished
۱۷:۰۰
HHC Hardenberg
۱
۰
VV Noordwijk
Finished
۱۷:۰۰
ACV Assen
۱
۲
Kozakken Boys
Finished
۱۷:۰۰
Rijnsburgse Boys
۲
۴
De Treffers
Finished
۱۷:۳۰
Excelsior Maassluis
۱
۱
SV Spakenburg
Finished
۱۷:۰۰
Scheveningen
۰
۳
Sparta Rotterdam Reserves
Finished
۱۷:۰۰
Koninklijke HFC
۳
۰
ADO '20
Finished
۱۷:۳۰
Amsterdam FC
۳
۱
GVVV Veenendaal
Finished
۱۷:۳۰
  Africa CAF Champions League Group B
Jwaneng Galaxy FC
۰
۱
WAC Wydad Casablanca
Finished
۱۶:۳۰
  Montenegro First League
FK Rudar Plevlja
۳
۰
FK Buducnost Podgorica
Finished
۱۶:۳۰
FK Sutjeska Niksic
۱
۱
FK Arsenal Tivat
Finished
۱۷:۳۰
Mladost DG
۱
۲
FK Mornar Bar
Finished
۱۶:۳۰
FK Jezero Plav
۰
۳
FK Jedinstvo Bijelo Polje
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Hamburg
FC Altona 93
۵
۱
FC Tuerkiye
inprogress
۱۸:۰۰
Duneberger SV
۲
۱
Buchholz
Finished
۱۵:۳۰
  Lebanon Division 2
Salam Zgharta
۳
۱
Irshad Shahim
Finished
۱۵:۴۵
Al Egtmaaey Trablos
۱
۲
Sporting Club Beirut
Finished
۱۵:۴۵
Bent Jbeil
۵
۱
Al Wehda Saadnayel
Finished
۱۴:۴۵
  Syria Premier League
Al-Wahda
۱
۲
Al Ittihad Aleppo
Finished
۱۵:۳۰
Al-Wathbah
۱
۱
Al-Jaish
Finished
۱۵:۳۰
AL Horiyah
۱
۲
Tishreen
Finished
۱۵:۳۰
  Bosnia and Herzegovina Premier Liga
FK Zvijezda 09
۱
۰
FK Sarajevo
Finished
۱۵:۳۰
FK Velez Mostar
۰
۰
FK Borac Banjaluka
inprogress
۱۸:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 1
Kepez Belediye Antalya
۳
۱
Karabuk Idman Yurdu
Finished
۱۴:۳۰
  Thailand Thai League 3
Pluakdaeng United FC
۲
۳
Fleet FC
Finished
۱۲:۳۰
Marines Eureka FC
۱
۱
BFB Pattaya City
Finished
۱۲:۳۰
Chachoengsao FC
۰
۱
Kabin United
Finished
۱۲:۳۰
Maejo United
۴
۱
Khelang United
Finished
۱۲:۳۰
Nakhonratchasima United FC
۰
۴
Udon United FC
Finished
۱۲:۳۰
Khonkaen Mordindang FC
۰
۲
Khonkaen FC
Finished
۱۲:۳۰
  Hungary 1st Division U19
Ferencvarosi TC U19
۱
۴
Vasas Budapest U19
Finished
۱۲:۳۰
  Australia NPL New South Wales U20
Rydalmere Lions U20
۱
۳
Bonnyrigg White Eagles U20
Finished
۰۸:۳۰
SD Raiders U20
۲
۰
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۰۹:۳۰
St George Saints U20
۲
۱
Blacktown City U20
Finished
۰۹:۳۰
Macarthur Rams U20
۲
۲
Nepean FC U20
Finished
۰۹:۳۰
Sutherland Sharks U20
۱
۲
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۱:۰۰
  Bulgaria B PFG
FC Yantra Gabrovo
۲
۱
FC Dunav Ruse
Finished
۱۵:۳۰
PFC Litex Lovech
۱
۱
FC Chernomorets Balchik
Finished
۱۵:۳۰
Ludogorets Razgrad B
۲
۱
PFC Montana 1921
Finished
۱۵:۳۰
PFC Spartak Pleven
۱
۰
Strumska Slava
Finished
۱۵:۳۰
FC Chernomorets 1919 Burgas
۱
۰
FK Maritsa 1921 Plovdiv
Finished
۱۵:۳۰
  Germany 3.Liga
SpVgg Unterhaching
۳
۴
BV Borussia 09 Dortmund II
Finished
۱۶:۳۰
SSV Ulm
۰
۰
FC Ingolstadt 04
Finished
۱۶:۳۰
Viktoria Koln 1904
۲
۱
SV 1916 Sandhausen
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۲
۲
SC Rot-Weiss Essen
Finished
۱۶:۳۰
SC Verl 1924
۰
۰
TSV 1860 Munchen
inprogress
۱۹:۰۰
SSV Jahn Regensburg
۰
۰
FC Erzgebirge Aue
Finished
۱۶:۳۰
  England Southern League Premier Division South
Salisbury FC
۱
۱
Didcot Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Merthyr Town
۰
۱
Hayes & Yeading FC
inprogress
۱۸:۳۰
Beaconsfield Town
۱
۰
Walton & Hersham
inprogress
۱۸:۳۰
Chesham United FC
۰
۰
Poole Town F.C
inprogress
۱۸:۳۰
Hanwell Town
۰
۲
Swindon Supermarine
inprogress
۱۸:۳۰
Basingstoke Town LFC
۰
۰
Plymouth Parkway
inprogress
۱۸:۳۰
Dorchester Town FC
۱
۰
Hendon FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hungerford Town
۲
۰
Sholing FC
inprogress
۱۸:۳۰
Harrow Borough FC
۰
۱
Winchester City
inprogress
۱۸:۳۰
  Wales Premier League
Newtown AFC
۱
۵
Bala Town
inprogress
۱۸:۰۰
Pontypridd Town
۴
۰
Colwyn Bay
Finished
۱۵:۴۵
  Iceland League Cup, Group 4
IA Akranes
۶
۰
Dalvik/Reynir
Finished
۱۷:۳۰
Vikingur Reykjavik
۱
۰
KA Akureyri
inprogress
۱۸:۳۰
  World Friendly International Matches Women
Philippines (W)
۰
۲
Scotland (W)
Finished
۱۶:۳۵
Chile (W)
۵
۱
Jamaica (W)
Finished
۰۱:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 1
Arosa U19
۱
۲
Compostela U19
Finished
۱۵:۰۰
Lugo U19
۱
۰
Verina U19
Finished
۱۷:۳۰
Covadonga U19
۱
۰
Coruxo FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Brazil Campeonato Carioca Women
Vasco da Gama (W)
۰
۲
Flamengo RJ (W)
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil
Arucas CF U19
۱
۳
CD Sobradillo U19
Finished
۱۴:۳۰
Real Madrid U19
۵
۰
Union Adarve U19
Finished
۱۴:۳۰
SD Eibar U19
۰
۰
CD Vasconia U19
Finished
۱۵:۰۰
Santutxu U19
۰
۰
Antiguoko KE U19
Finished
۱۵:۰۰
CD Julio Suarez U19
-
-
UD San Fernando U19
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Turkey 3. Lig Grp. 4
Sultanbeyli Bld
۰
۲
Adana 1954 FK
Finished
۱۴:۳۰
Cankaya FK
۰
۱
Sebat Genclik Spor
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 10
Cordoba B
۱
۱
CD Utrera
Finished
۱۴:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie B
FC Santiago
۰
۰
Chilangos FC
Finished
۰۴:۳۰
Canoneros Marina
۰
۰
Deportivo Dongu FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Cyprus 3. Division
Kouris Erimi
۱
۰
Aspis Pylas
Finished
۱۶:۳۰
Chalkanoras Idaliou
۱
۰
APEA Akrotiriou
Finished
۱۶:۳۰
  Switzerland 1. Liga Promotion
FC Paradiso
۱
۱
Servette II
Finished
۱۷:۳۰
FC Bavois
۰
۳
Etoile Carouge FC
Finished
۱۷:۳۰
Young Boys II
۰
۱
FC Biel-Bienne
inprogress
۱۸:۳۰
FC Rapperswil Jona
۳
۰
Lugano II
inprogress
۱۸:۳۰
Zurich II
۰
۰
Basel II
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia 2. NL
NK Dugo Selo
۰
۰
NK KRK
Finished
۱۷:۳۰
NK Mladost Zdralovi
۲
۳
Karlovac
Finished
۱۷:۳۰
NK Trnje
۲
۱
NK Hrvace
Finished
۱۷:۳۰
Krizevci
۲
۱
NK Bjelovar
Finished
۱۷:۳۰
  Algeria Ligue 2
MSP Batna
۰
۰
USM El Harrach
Finished
۱۶:۳۰
ESM Kolea
۰
۱
NA Hussein Dey
Finished
۱۶:۳۰
USM Annaba
۰
۰
Olympique Akbou
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Medea
۰
۱
SKAF Khemis Miliana
Finished
۱۶:۳۰
WA Mostaganem
۰
۰
RC Kouba
Finished
۱۶:۳۰
Js Ghir Abadla
۱
۳
ES Mostaganem
Finished
۱۶:۳۰
Olympique Magrane
۰
۳
HB Chelghoum Laid
Finished
۱۶:۳۰
NRB Telaghema
۲
۱
AS Ain M'lila
Finished
۱۶:۳۰
Temouchent
۲
۱
JSM Tiaret
Finished
۱۶:۳۰
MCB Oued Sly
۱
۰
WA Boufarik
Finished
۱۶:۳۰
MC El Eulma
۱
۴
AS Khroub
Finished
۱۶:۳۰
GC Mascara
۱
۰
RC Arba
Finished
۱۶:۳۰
RB Ouargla
۱
۱
IB Khemis El Khechna
Finished
۱۶:۳۰
JS Bordj Menaiel
۱
۰
E Sour El-Ghozlane
Finished
۱۶:۳۰
  Egypt Second Division A
Petrojet
۲
۱
Tanta
Finished
۱۶:۳۰
Wady Degla
۳
۱
El Sekka El Hadid SC
Finished
۱۶:۳۰
Ghazl Al Mehalla
۰
۰
Al Qanah
inprogress
۱۹:۰۰
Ghazl Kafr El Dawar
۲
۱
La Viena FC
Finished
۱۶:۳۰
Proxy SC
۰
۱
Haras El Hodood
Finished
۱۶:۳۰
  Scotland Championship
Dundee United FC
۲
۱
Queen's Park
inprogress
۱۸:۳۰
Arbroath
۰
۰
Inverness Caledonian Thistle
inprogress
۱۸:۳۰
Greenock Morton
۲
۰
Airdrieonians FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ayr United
۱
۲
Raith Rovers
inprogress
۱۸:۳۰
  Tunisia Ligue 1
EGS Gafsa
۱
۰
Bizertin
Finished
۱۶:۳۰
  Israel Liga Bet North
MS Shefaram
۵
۱
Ahi Akko
Finished
۱۵:۳۰
Hapoel Ironi Arraba
۳
۲
Ironi Bnei Kabul
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Ironi Karmiel
-
-
FC Tzeirei Tamra
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Beitar Naharia
-
-
FC Ahva Kfar Manda
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Germany Regionalliga North
1. FC Phoenix Luebeck
۳
۱
TuS Blau-Weiss Lohne
Finished
۱۵:۳۰
Hannover 96 II
۱
۱
Weiche Flensburg 08
Finished
۱۵:۳۰
Teutonia Ottensen
۰
۱
KSV Holstein Kiel II
Finished
۱۴:۳۰
SV Meppen
۳
۰
SSV Jeddeloh
Finished
۱۷:۳۰
  Cambodia Premier League
Naga World FC
۱
۱
Phnom Penh Crown
Finished
۱۴:۳۰
ISI Dangkor Senchey FC
۲
۴
Preah Khan Reach Svay Rieng
Finished
۱۴:۳۰
  Greece U19 Super League
Panaitolikos U19
۰
۲
PAOK Salonika U19
Finished
۱۳:۳۰
Lamia U19
۰
۱
AEK Athens U19
Finished
۱۷:۰۰
Kifisias FC U19
۰
۴
Panathinaikos U19
Finished
۱۶:۳۰
Aris Thessaloniki U19
۱
۱
Volos NPS U19
Finished
۱۷:۰۰
  Cambodia League 2
Ministry of Interior FA
۱
۰
Siem Reap
Finished
۱۲:۱۵
  Greece Gamma Ethniki, Group 1
Thermaikos Thermis
۰
۱
Niki Efkarpia
Finished
۱۶:۳۰
  Algeria Ligue 1
JS Kabylie
۰
۰
USM Khenchela
inprogress
۱۸:۳۰
MC El Bayadh
۰
۰
MC Alger
inprogress
۱۸:۳۰
MC Oran
۰
۰
US Souf
inprogress
۱۹:۱۵
CS Constantine
۱
۰
ASO Chlef
inprogress
۱۹:۱۵
  Italy Campionato Primavera 3
Virtus Francavilla U19
۳
۲
Potenza Calcio U19
Finished
۱۷:۰۰
AP Turris Calcio ASD U19
۱
۳
Vis Pesaro U19
Finished
۱۷:۰۰
Rimini U19
۰
۱
US Fiorenzuola U19
Finished
۱۷:۰۰
Arzignano Valchiampo U19
۲
۴
Pro Vercelli U19
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Oberliga Hessen
TUS Dietkirchen
۳
۱
Hanauer SC 1960
Finished
۱۷:۰۰
Türk Gucu Friedberg
۲
۱
KSV 1964 Baunatal
Finished
۱۶:۳۰
TSV Eintracht Stadtallendorf
۱
۱
FC Eddersheim
Finished
۱۶:۳۰
Bayern Alzenau
۳
۰
SC Waldgirmes
Finished
۱۷:۰۰
FC Hanau 93
۴
۱
VfB Marburg
Finished
۱۷:۳۰
  Morocco Botola 2
WAF Fes
۱
۲
Kawkab AC Marrakech
Finished
۱۷:۳۰
Ittifaq Marrakech
۱
۰
Rapide Club Oued Zem
inprogress
۱۷:۳۰
  Morocco Botola Pro
Maghrib Association Tetouan
-
-
Raja Casablanca
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Fath Union Sportive Rabat
۰
۰
Jeunesse Sportive Soualem
inprogress
۱۸:۳۰
Olympique de Safi
-
-
Renaissance Zemamra
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group C
Sertanense FC
۰
۰
GD Vitoria de Sernache
inprogress
۱۸:۳۰
  Cyprus 1. Division
AEL Limassol
۰
۰
AE Zakakiou
inprogress
۱۹:۳۰
Ethnikos Achnas FC
۲
۱
Karmiotissa Pano Polemidion
inprogress
۱۸:۰۰
Nea Salamis Famagusta FC
-
-
Othellos Athienou
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Senegal Ligue 1
ASC Diambars
-
-
US Goree
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
AS Dakar Sacre Coeur
-
-
SONACOS
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Cyprus 2. Division
Digenis Morphou
۳
۳
PAEEK
Finished
۱۶:۳۰
Ayia Napa
۱
۲
ASIL FC Lysi
Finished
۱۶:۳۰
Ermis Aradippou
۰
۵
Enad Polis Chrysochous
Finished
۱۶:۳۰
MEAP Nisou
۱
۱
PO Xylotympou 2006
Finished
۱۶:۳۰
Achyronas Onisillos
۳
۰
Akritas Chlorakas
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Division B
Liege FC
-
-
Standard Liege II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Anderlecht II
۱
۰
FC Verbroedering Dender EH
inprogress
۱۸:۳۰
KV Oostende
-
-
Club Brugge II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  England Premier League Cup U21
Tottenham Hotspur U21
۶
۰
Fleetwood Town U21
Finished
۱۶:۳۰
  Uganda Division 2
Blacks Power
۳
۰
Young Elephants FC
Finished
۱۶:۳۰
Police FC
۱
۱
Lugazi Municipal FC
Finished
۱۶:۳۰
Mbale Heroes
۰
۰
Jinja North FC
Finished
۱۶:۳۰
Kiyinda Boys
۴
۲
Kataka FC
Finished
۱۶:۳۰
Kyetume FC
۱
۱
Kigezi Homeboys
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone G
ASG Nocerina 1910
۱
۰
COS Sarrabus Ogliastra
Finished
۱۶:۳۰
Sassari Calcio Latte Dolce
۰
۰
ASD Anzio Calcio 1924
Finished
۱۷:۰۰
  Wales Cymru South
Ammanford AFC
۲
۱
Briton Ferry Athletic FC
Finished
۱۵:۳۰
Abertillery Bluebirds
۲
۰
Carmarthen Town
Finished
۱۷:۳۰
Trefelin
۱
۱
Baglan Dragons
inprogress
۱۸:۰۰
  Turkey 1. Lig
Bandirmaspor
۴
۱
Umraniyespor
Finished
۱۴:۰۰
Corum Belediyespor
۲
۱
Bodrumspor
Finished
۱۶:۳۰
Adanaspor FK
۰
۱
Goztepe AS Izmir
inprogress
۱۹:۳۰
  Republic of Kosovo First League
KF Ramiz Sadiku
۳
۲
KF Vjosa
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark U19 Ligaen
FC Midtjylland U19
۴
۱
Lyngby U19
Finished
۱۵:۳۰
  Sweden Svenska Cupen, Group 1
Varbergs BoIS FC
۱
۴
Osters IF
Finished
۱۵:۳۰
Lulea IFK
۰
۸
Malmo FF
Finished
۱۵:۳۰
  Poland 1. Division
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۱
۲
OKS Odra Opole
Finished
۱۵:۱۰
Wisla Plock
۲
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۷:۳۰
Motor Lublin
-
-
Termalica BB Nieciecza
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  England National League
Eastleigh
۲
۰
Bromley
Finished
۱۶:۰۰
Gateshead
۱
۰
Oxford City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Woking FC
۰
۰
Wealdstone FC
inprogress
۱۸:۳۰
Barnet
۱
۰
York City FC
inprogress
۱۸:۳۰
Oldham Athletic
۰
۱
Kidderminster Harriers
inprogress
۱۸:۳۰
Dagenham & Redbridge
۰
۰
Halifax Town
inprogress
۱۸:۳۰
Altrincham
۱
۲
Maidenhead United
inprogress
۱۸:۳۰
Southend United
۱
۱
Aldershot Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dorking Wanderers
۱
۲
Ebbsfleet United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chesterfield
۰
۰
Rochdale
inprogress
۱۸:۳۰
Boreham Wood FC
۳
۰
AFC Fylde
inprogress
۱۸:۳۰
Solihull Moors
۱
۰
Hartlepool United
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland League Cup, Group 2
Fylkir Reykjavik
۰
۱
IR Reykjavik
Finished
۱۶:۳۰
Throttur Reykjavik
۲
۱
IBV Vestmannaeyjar
Finished
۱۷:۳۰
  Germany Regionalliga Southwest
TSG Balingen
۱
۰
TSV Steinbach
Finished
۱۶:۳۰
Barockstadt Fulda-Lehnerz
۱
۰
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
  Malta Premier League
FC Balzan
۰
۰
Hibernians Paola FC
Finished
۱۶:۳۰
Mosta FC
۰
۲
Birkirkara FC
inprogress
۱۸:۴۵
  Armenia Premier League
FC Ararat Yerevan
۱
۰
West Armenia
Finished
۱۶:۳۰
  Botswana Premier League
Security Systems FC
۲
۲
Gaborone United
inprogress
۱۸:۰۰
Police XI SC
۱
۱
Eleven Angels
inprogress
۱۷:۳۰
Nico United
۱
۱
Orapa United FC
inprogress
۱۷:۳۰
Morupule Wanderers
۱
۱
Township Rollers
inprogress
۱۸:۰۰
  Slovenia Prva liga
Aluminij
-
-
NK Olimpija Ljubljana
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Italy Serie C, Group B
Pescara
۱
۰
Lucchese Libertas
inprogress
۱۸:۴۵
AC Ancona
۱
۰
Rimini Calcio
inprogress
۱۸:۴۵
Recanatese
-
-
Vis Pesaro 1898
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  England Northern Premier League
Marine
۲
۰
Bradford Park Avenue
inprogress
۱۸:۳۰
Warrington Rylands
۰
۱
Gainsborough Trinity
inprogress
۱۸:۳۰
Stafford Rangers
۰
۰
Guiseley
inprogress
۱۸:۳۰
Whitby Town
۱
۰
Hyde United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Ilkeston FC
۰
۱
Radcliffe Borough
inprogress
۱۸:۳۰
Workington AFC
۲
۰
Matlock Town
inprogress
۱۸:۳۰
Atherton Collieries
۰
۰
Macclesfield FC
inprogress
۱۸:۳۰
Worksop Town FC
۱
۱
Bamber Bridge
inprogress
۱۸:۳۰
Morpeth Town
۲
۰
FC United of Manchester
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 2
Real Madrid B
۱
۰
Real Murcia
inprogress
۱۸:۳۰
CD Alcoyano
-
-
Malaga CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
San Fernando Club Deportivo
۰
۰
Atletico Madrid B
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Highland League
Buckie Thistle
۱
۱
Clachnacuddin
inprogress
۱۸:۳۰
  Iceland League Cup, Group 3
HK Kopavogur
۰
۱
Thor Akureyri
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland League Two
Stenhousemuir
۱
۳
Clyde FC
inprogress
۱۸:۳۰
East Fife
۰
۱
Forfar Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Peterhead
۱
۱
Elgin City
inprogress
۱۸:۳۰
Dumbarton
۲
۱
Stranraer
Finished
۱۷:۳۰
Spartans FC
۲
۰
Bonnyrigg Rose
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group D
Vitoria Setubal
۰
۰
Sintrense
inprogress
۱۸:۳۰
  England Isthmian League Premier
Hashtag United FC
۱
۰
Whitehawk
inprogress
۱۸:۳۰
Enfield Town
۱
۲
Wingate & Finchley FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bognor Regis Town FC
۰
۱
Potters Bar Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chatham Town FC
۴
۲
Billericay Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Cray Wanderers FC
۰
۰
Kingstonian FC
inprogress
۱۸:۳۰
Horsham FC
۱
۲
Lewes FC
inprogress
۱۸:۳۰
Haringey Borough
۰
۰
Margate FC
inprogress
۱۸:۳۰
Dulwich Hamlet FC
۳
۰
Cheshunt FC
inprogress
۱۸:۳۰
Canvey Island FC
۰
۰
Carshalton Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Lebanon Premier League
Al Ansar Beirut
۴
۰
Al Bourj
Finished
۱۷:۳۰
Shabab Al-Ghazieh
۲
۱
Al Ahli Nabatieh
Finished
۱۵:۴۵
  Spain Tercera Federacion Women
UD Logrones (W)
۴
۱
CD Monte (W)
inprogress
۱۸:۰۰
SD Casablanca (W)
۰
۰
CD Fontsanta Fatjo (W)
inprogress
۱۹:۳۰
SE AEM B (W)
-
-
Igualada (W)
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Victoria CF Coruna (W)
-
-
Umia CF (W)
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Italy Serie D, Girone F
SSD San Nicolo Notaresco
۱
۰
Vastogirardi
Finished
۱۷:۰۰
  Germany Regionalliga West
SV Lippstadt 08
۲
۲
Fortuna Koln
Finished
۱۶:۳۰
TSV Alemannia Aachen
۴
۰
FC Gutersloh 2000
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Koln II
۱
۱
Borussia Monchengladbach II
Finished
۱۶:۳۰
SC Wiedenbruck
۰
۰
FC Bocholt 1900
Finished
۱۶:۳۰
SV Rodinghausen
۰
۰
FC Schalke 04 II
Finished
۱۶:۳۰
FC Wegberg-Beeck
۳
۱
Wuppertaler SV Borussia
Finished
۱۶:۳۰
  South Africa NedBank FA Cup
JDR Stars
۰
۰
Hungry Lions FC
Finished
۱۶:۳۰
Platinum City Rovers
۰
۰
Moroka Swallows
Finished
۱۶:۳۰
Richards Bay FC
۰
۰
Polokwane City FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg
۰
۱
Bayern Munich II
Finished
۱۶:۳۰
Turkgucu Munchen
۰
۱
TSV Aubstadt
Finished
۱۶:۳۰
TSV Buchbach
۰
۰
1. FC Eintracht Bamberg
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۰
۱
DJK Vilzing
Finished
۱۶:۳۰
  Slovenia U19 League
Maribor U19
۱
۱
Celje U19
Finished
۱۶:۳۰
ND Gorica U19
۱
۰
NK Rudar Velenje U19
Finished
۱۶:۳۰
  Wales Cymru North
Flint Town United
۴
۲
Bangor 1876
Finished
۱۶:۳۰
Denbigh Town
۲
۲
Guilsfield FC
Finished
۱۷:۳۰
Llanidloes Town
۱
۲
Porthmadog
Finished
۱۷:۳۰
Caersws
۱
۱
Gresford Athletic
Finished
۱۷:۳۰
Mold Alexandra
۰
۳
Airbus UK
Finished
۱۷:۳۰
  Zambia Super League
Green Buffaloes
۴
۲
Konkola Blades
Finished
۱۶:۳۰
Kabwe Warriors
۰
۰
Prison Leopards
Finished
۱۶:۳۰
Kansanshi Dynamos
۱
۱
Nkwazi
Finished
۱۶:۳۰
Nkana FC
۱
۱
Forest Rangers
Finished
۱۶:۳۰
Red Arrows
-
-
Mufulira Wanderers
Finished
۱۶:۳۰
FC MUZA
۱
۰
Green Eagles
Finished
۱۶:۳۰
  Turkey 2. Lig - White Group
1928 Bucaspor
۱
۰
Ankara Demirspor
Finished
۱۴:۳۰
  Nicaragua Primera Division
UNAN Managua
۱
۳
Managua FC
Finished
۰۳:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 1
Real Valladolid B
۰
۲
Arandina CF
inprogress
۱۸:۳۰
Guijuelo
۰
۰
Real Aviles CF
inprogress
۱۹:۳۰
Union Popular Langreo
-
-
Marino de Luanco
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Coruxo CF
-
-
Real Oviedo II
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  England National League North
Chester FC
۱
۱
Spennymoor Town
inprogress
۱۸:۳۰
Blyth Spartans FC
۰
۲
Boston United FC
inprogress
۱۸:۳۰
Gloucester City FC
۱
۰
Scarborough Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Kings Lynn
۰
۰
Farsley Celtic F.C.
inprogress
۱۸:۳۰
Southport FC
۰
۱
Hereford FC
inprogress
۱۸:۳۰
Bishop's Stortford
-
-
Chorley
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Banbury United FC
-
-
South Shields
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Peterborough Sports
۲
۰
Rushall Olympic
inprogress
۱۸:۳۰
Scunthorpe United
۰
۰
Alfreton Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Tamworth FC
۰
۰
Curzon Ashton
inprogress
۱۸:۳۰
Darlington
۰
۱
Buxton
inprogress
۱۸:۳۰
Warrington Town
۲
۱
Brackley Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
  England National League South
Torquay United
۲
۱
Aveley
inprogress
۱۸:۳۰
St. Albans City
۱
۱
Welling United
inprogress
۱۸:۳۰
Worthing FC
۰
۱
Braintree Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hampton & Richmond Borough
۰
۰
Farnborough FC
inprogress
۱۸:۳۰
Weston-super-Mare FC
-
-
Eastbourne Borough FC
Cancelled
۱۸:۳۰
Tonbridge Angels FC
۱
۱
Slough Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Chippenham Town FC
۰
۱
Dover Athletic FC
inprogress
۱۸:۳۰
Havant & Waterloville FC
۱
۰
Bath City
inprogress
۱۸:۳۰
Dartford FC
۱
۱
Taunton Town
inprogress
۱۸:۳۰
Truro City FC
-
-
Hemel Hempstead Town FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Chelmsford City
۰
۰
Yeovil Town
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 7
Leganes B
۰
۰
Cuc Villalba
inprogress
۱۸:۳۰
AD Alcorcon B
۰
۱
FC Villanueva Del Pardillo
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Campeonato de Portugal, Group A
Pevidem SC
۰
۰
CDC Montalegre
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Group A
Padova
-
-
F.C. Arzignano Valchiampo
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
AC Pro Sesto
-
-
AC Trento
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
US Pergolettese
-
-
Pro Vercelli
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
US Alessandria 1912
-
-
Albinoleffe
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Ghana Premier League
Heart of Lions
۰
۰
Asante Kotoko
inprogress
۱۸:۳۰
  England Southern League Premier Division Central
Long Eaton United FC
۰
۱
Stourbridge FC
inprogress
۱۸:۳۰
Stamford
۲
۰
Barwell FC
inprogress
۱۸:۳۰
Halesowen Town FC
۰
۲
Royston Town
inprogress
۱۸:۳۰
AFC Telford United
۲
۰
AFC Sudbury
inprogress
۱۸:۳۰
Mickleover Sports
۱
۱
Kettering Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
Leiston Football Club
۱
۱
Alvechurch
inprogress
۱۸:۳۰
Leamington FC
۰
۰
Needham Market
inprogress
۱۸:۳۰
Hitchin Town FC
۰
۰
Bromsgrove Sporting
inprogress
۱۸:۳۰
St Ives Town
۰
۱
Stratford Town
inprogress
۱۸:۳۰
Berkhamsted FC
۰
۰
Coalville Town FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie C, Group C
Taranto Sport
۱
۰
Catania Calcio
inprogress
۱۸:۴۵
  Ivory Coast Ligue 1
Racing Club d'Abidjan
۱
۰
Lys Sassandra
inprogress
۱۹:۰۰
FC San Pedro
۰
۰
FC Mouna
inprogress
۱۹:۰۰
Societe Omnisport De L'armée
۱
۱
Sporting Club de Gagnoa
inprogress
۱۹:۰۰
  Scotland League One
Stirling Albion
۱
۰
FC Edinburgh
inprogress
۱۸:۳۰
Cove Rangers
۱
۰
Annan Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
Kelty Hearts
۰
۱
Falkirk FC
inprogress
۱۸:۳۰
Hamilton Academicals FC
۰
۰
Alloa Athletic
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 7
Albacete Balompie U19
۱
۲
Elche U19
inprogress
۱۸:۳۰
Kelme U19
۰
۰
EFB Miguelturra U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Switzerland U19 League
Winterthur U19
۱
۲
Servette U19
Finished
۱۶:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 2
Valle de Egues
۰
۰
Izarra
inprogress
۱۸:۳۰
Mutilvera
۱
۰
UD Logrones
inprogress
۱۹:۰۰
AD San Juan Pamplona
۰
۰
CD Brea
inprogress
۱۹:۳۰
Arenas Club de Getxo
۰
۰
SD Gernika Club
inprogress
۱۹:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 1
FC Grand-Saconnex
۰
۰
FC Sion II
Finished
۱۷:۳۰
US Terre Sainte
۰
۰
Yverdon Sport FC II
inprogress
۱۸:۳۰
CS Chenois
۱
۰
Meyrin
inprogress
۱۹:۳۰
Team Vaud Lausanne II
-
-
FC La Chaux De Fonds
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Netherlands U21 League
Roda JC U21
۰
۲
ADO Den Haag U21
inprogress
۱۷:۳۰
De Graafschap U21
۲
۰
PEC Zwolle U21
Finished
۱۷:۰۰
  France National 3
Vaulx en Velin
۱
۰
Ain Sud Foot
Finished
۱۷:۳۰
Rennes II
۲
۲
AS Vitre
inprogress
۱۸:۳۰
US Feurs
۰
۰
FC Espaly
inprogress
۱۹:۰۰
Reims II
۰
۰
Reims Sainte-Anne
inprogress
۱۹:۳۰
Lille II
-
-
AFC Compiegne
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Malta Challenge League
Melita FC
۱
۱
Saint Patrick FC Zabbar
Finished
۱۶:۳۰
Zurrieq
۰
۱
Senglea Athletic
inprogress
۱۹:۰۰
Pieta Hotspurs FC
۰
۰
Marsa FC
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Nord
FC Ingolstadt 04 II
۳
۱
Spvgg Hankofen-Hailing
Finished
۱۶:۳۰
TSV Abtswind
۰
۲
1. SC Feucht
Finished
۱۷:۳۰
SV Donaustauf
۱
۲
SC Eltersdorf
Finished
۱۷:۳۰
VfB Eichstatt
۴
۲
SSV Jahn Regensburg II
Finished
۱۶:۳۰
FC Coburg
۳
۳
SV Fortuna Regensburg
Finished
۱۶:۳۰
ASV Neumarkt
۲
۱
DJK Ammerthal
Finished
۱۶:۳۰
ASV Cham
۰
۰
TSV Neudrossenfeld
inprogress
۱۸:۳۰
  North Macedonia First League
FC Struga Trim & Lum
۲
۲
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۶:۳۰
  Rwanda National League
Police FC
۰
۱
AS Kigali
Finished
۱۶:۳۰
Marines FC
۳
۰
Kiyovu Sport
Finished
۱۶:۳۰
Muhazi United
۲
۰
Etoile de L'Est
Finished
۱۶:۳۰
Amagaju
۲
۰
Gasogi Utd
Finished
۱۶:۳۰
  Cameroon Championship Women
Eding Sport (W)
۱
۳
Amazone FAP (W)
Finished
۱۵:۳۰
Caiman Filles Douala (W)
۳
۰
AS Fortuna Mfou (W)
Finished
۱۷:۳۰
Louves Minproff (W)
۱
۱
Ita Mbong (W)
Finished
۱۷:۳۰
  Poland III Liga, Group 3
Gwarek Tarnowskie Gory
۱
۴
Sleza Wroclaw
Finished
۱۵:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 9
Huetor Tajar
۲
۰
Atletico Melilla CF
Finished
۱۵:۰۰
  Turkey 3. Lig Grp. 3
Akhisar Belediye GS
۱
۰
1922 Konyaspor (Anadolu Selcukluspor)
Finished
۱۴:۳۰
  North and Central America CONCACAF Championship U20 - Qualification, Group E
Puerto Rico U20
۵
۰
Saint Kitts and Nevis U20
Finished
۰۲:۳۰
  Israel Ligat Ha'AL
Hapoel Haifa
۰
۲
Hapoel Bnei Sakhnin
inprogress
۱۹:۰۰
Maccabi Petach Tikva
۳
۰
Hapoel Tel-Aviv
Finished
۱۶:۳۰
Hapoel Hadera
-
-
Hapoel Katamon Jerusalem
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Beitar Jerusalem
-
-
Maccabi Netanya
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Maccabi Tel-Aviv
-
-
Hapoel Beer-Sheva
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca 1
Audax Rio RJ
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Gaucho 1
SER Caxias
-
-
Avenida
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Gremio Esportivo Brasil RS
-
-
EC Juventude
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Finland U20 League
HJK Helsinki U20
۰
۲
Atlantis U20
inprogress
۱۸:۴۰
Mikkelin Palloilijat MP U20
۱
۳
FC Honka U20
inprogress
۱۹:۰۰
  San Marino Campionato
SS Virtus
۰
۰
Domagnano
Finished
۱۷:۳۰
San Marino Academy U22
۲
۰
FC Fiorentino
Finished
۱۷:۳۰
SP Cailungo
۰
۱
AC Libertas
Finished
۱۷:۳۰
SS Pennarossa
۰
۳
SS Murata
Finished
۱۷:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 12
UD Teror Balompie
۰
۳
Arucas CF
Finished
۰۰:۰۰
UD Tamaraceite
۱
۰
Marino
Finished
۱۶:۰۰
UD Ibarra
-
-
Lanzarote
inprogress
۱۸:۳۰
  Belgium Division 1 Women
RAEC Mons (W)
۱
۱
Standard Liege II (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Bayern Sud
SV Erlbach
۳
۱
FC Ismaning
Finished
۱۶:۳۰
TSV Kottern
۵
۱
TSV Landsberg
Finished
۱۵:۳۰
TSV 1896 Rain am Lech
۱
۰
Heimstetten
Finished
۱۶:۳۰
  Belgium First Amateur Division
KSC Lokeren-Temse
-
-
KSK Heist
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Royal Excelsior Virton
-
-
KAA Gent II
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Charleroi II
-
-
Hoogstraten VV
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Israel Liga Bet South
AC Hamachtesh Givataim
-
-
Hapoel Hod Hasharon Irony
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Mineiro 1
Uberlandia MG
-
-
Athletic Club MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ipatinga
-
-
Democrata Gov Valadares
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
America Mineiro MG
-
-
Atletico Mineiro
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 4
Touring Ke
۱
۱
CD Basconia
inprogress
۱۹:۰۰
SD Beasain
۰
۱
Anaitasuna
inprogress
۱۹:۰۰
CD Padura
-
-
Anorga KKE
inprogress
۱۹:۳۰
Lagun Onak
۰
۰
SD Leioa
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 16
Oyonesa
-
-
Casalarreina CF
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Iceland League Cup, Group 1
UMF Grindavik
۰
۰
IF Vestri
inprogress
۱۹:۳۰
  Luxembourg National Division
AS Jeunesse Esch
۰
۰
Racing FC Union Letzebuerg
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 5
Pobla de Mafumet CF
۰
۰
Reus FC Reddis
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 5
San Sebastian De Los Reyes
۰
۰
UD Montijo
inprogress
۱۹:۳۰
Guadalajara
۰
۰
Cacereno
inprogress
۱۹:۳۰
  Liberia Second Division
Jubilee FC
۰
۰
Life FC
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Africa CAF Champions League Group D
Young Africans
۰
۰
CR Belouizdad
inprogress
۱۹:۳۰
  Niger Super League
AS Douanes de Niamey
۱
۰
Liberte FC
inprogress
۱۸:۴۵
  Spain Tercera Division - Grp. 3
UM Escobedo
۰
۰
Centro Deportivo Bezana
inprogress
۱۹:۰۰
UC Cartes
۰
۱
SDA Albericia
inprogress
۱۹:۰۰
UD Samano
-
-
CD Laredo
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Gibraltar National League
St. Josephs FC
۱
۰
FCB Magpies
inprogress
۱۹:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 13
Montecasillas FC
۰
۲
CA Pulpileno
inprogress
۱۹:۰۰
Alcantarilla FC
۰
۰
Balsicas Atletico
inprogress
۱۹:۰۰
CF Lorca Deportiva
-
-
Real Murcia B
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Mali Premiere Division
USC Kita
۰
۰
Black Stars
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Djoliba AC
-
-
FC Binga
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 5
CD Numancia U19
۰
۰
CF Rayo Majadahonda U19
inprogress
۱۸:۴۵
Rayo Vallecano U19
۱
۰
UD San Sebastian de los Reyes U19
inprogress
۱۹:۰۰
  Tanzania Premier League
Coastal Union
۱
۰
Mtibwa Sugar
inprogress
۱۸:۳۰
Kinondoni MC FC
-
-
Namungo FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 8
CD Colegios Diocesanos
۰
۰
CF Palencia Cristo Atletico
inprogress
۱۸:۳۰
CD Villaralbo
۰
۱
Real Avila
inprogress
۱۹:۰۰
Burgos Promesas
۰
۰
CD Mirandes B
inprogress
۱۹:۳۰
Atletico Astorga CF
۰
۰
Ponferradina B
inprogress
۱۹:۳۰
Cultural Leonesa B
۰
۰
CD Becerril
inprogress
۱۹:۳۰
  Togo Championnat National
Dyto FC
۰
۱
ASC Kara
inprogress
۱۸:۳۰
  Gambia GFA 1st Division
Samger FC
۰
۰
Team Rhino FC
inprogress
۲۰:۰۰
WAA Banjul
۰
۰
Banjul United
inprogress
۲۰:۰۰
  Netherlands Derde Divisie
SV Meerssen 1918
-
-
BVV Barendrecht
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Oberliga Niederrhein
KFC Uerdingen 05
-
-
SC St Tonis 11/20
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Piauiense
4 de Julho
-
-
Parnahyba PI
بازی شروع نشده است
۲۲:۱۵
  Peru Liga 1 - Apertura
Sport Boys
-
-
Cusco FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Utc de Cajamarca
-
-
Universitario de Deportes
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Ireland Premier Division
Sligo Rovers FC
-
-
Derry City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Brazil Matogrossense
Cuiaba MT
-
-
Nova Mutum EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Pernambucano 1
Flamengo de Arcoverde
-
-
Retro FC Brasil
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Nautico Capibaribe
-
-
Sport Club do Recife
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Brazil Paulista Serie A1
Ituano SP
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Novorizontino SP
-
-
EC Agua Santa SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Belgium Second Amateur Division VFV B
SC City Pirates Antwerpen
-
-
Lebbeke
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Africa CAF Champions League Group C
Etoile Sportive Sahel
-
-
Esperance Tunis
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Goiano 1
Ipora EC
-
-
Vila Nova GO
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  France National 2, Group B
Angers II
-
-
Bergerac Perigord FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Paulista Serie A2
Portuguesa Santista SP
-
-
Comercial SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Sao Bento
-
-
Oeste Itapolis
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
EC XV de Novembro (Piracicaba)
-
-
Primavera SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Brazil Paulista Serie A3
AD São Caetano do Sul
-
-
Matonense SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Switzerland Challenge League
AC Bellinzona
-
-
FC Vaduz
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Baden
-
-
Stade Nyonnais
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 4
Sevilla Atletico
-
-
Aguilas FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Guatemala Primera Division
Universidad de San Carlos
-
-
Heredia
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier Serie A, Group 2
Deportiva Venados
-
-
Sporting Canamy
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Germany Verbandsliga
SV Eintracht Wald-Michelbach
۱
۰
Rot-Weiss Frankfurt
inprogress
۱۸:۳۰
  France National 2, Group C
Boulogne
-
-
Chateaubriant
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Racing Club de France
-
-
US St. Malo
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Bastia-Borgo
-
-
FCM Aubervilliers
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
  Northern Ireland Premier Intermediate League
Warrenpoint Town
۲
۰
Lisburn Distillery
inprogress
۱۸:۳۰
  Mexico U23 League
Tigres UANL U23
۰
۱
Atlas U23
inprogress
۱۸:۳۰
Club America U23
۰
۱
Cruz Azul U23
inprogress
۱۸:۳۰
Chivas Guadalajara U23
۱
۱
Unam Pumas U23
inprogress
۱۸:۳۰
  France National 2, Group D
Haguenau
۲
۱
Wasquehal
inprogress
۱۸:۳۰
US Creteil
-
-
Bourg-Peronnas
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
93 Bobigny-Bagnolet-Gagny
-
-
Olympique St Quentin
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
FK Vora
۱
۰
Apolonia Fier
Finished
۱۶:۰۰
  Germany Landesliga
SG Taucha 99
۳
۰
VfL Pirna-Copitz
Finished
۱۶:۳۰
SG 2000 Mulheim-Karlich
-
-
FSG Ehrang-Pfalzel
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Germany Oberliga Bremen
TuRa Bremen
۳
۲
OSC Bremerhaven
Finished
۱۶:۳۰
SC Vahr Blockdiek
-
-
KSV Vatan Sport Bremen
inprogress
۱۸:۳۰
  Germany Oberliga Niedersachsen
Rotenburger
۳
۱
SV Meppen II
Finished
۱۶:۳۰
STK Eilvese
۰
۱
Schwarz-Weis Rehden
Finished
۱۶:۳۰
  Germany Oberliga Baden-Wurttemberg
FC Normannia Gmund
۲
۲
FV Ravensburg
Finished
۱۶:۳۰
Denzlingen
۲
۲
TSG Backnang
Finished
۱۶:۳۰
FC Holzhausen
۲
۲
SSV Reutlingen 05
Finished
۱۶:۳۰
1. FC Pforzheim 1896
۳
۱
ATSV Mutschelbach
Finished
۱۶:۳۰
  North Macedonia Second League
FK Kozuf Gevgelija
۰
۱
FK Vardar Negotino
Finished
۱۶:۳۰
Detonit Plackovica
۱
۰
FK Skopje
Finished
۱۶:۳۰
FK Sasa
۲
۳
Aresimi 1973
Finished
۱۶:۳۰
FK Osogovo Kocani
۴
۰
FK Teteks
Finished
۱۶:۳۰
  Greece Super League 2, Group B
Kalamata
۱
۰
Olympiacos Piraeus B
Finished
۱۶:۳۰
  Finland Liigacup, Group B
Seinäjoen Jalkapallokerho
۳
۱
Ilves
Finished
۱۶:۱۵
KuPS Kuopio
۳
۱
AC Oulu
Finished
۱۶:۳۰
VPS Vaasan Palloseura
۰
۰
FC Haka Valkeakoski
inprogress
۱۹:۳۰
  Germany Oberliga NOFV South
VfB 1921 Krieschow
۴
۱
FSV Motor Marienberg
Finished
۱۶:۰۰
FC Grimma
۱
۲
Bischofswerdaer FV
Finished
۱۶:۰۰
Ludwigsfelder FC
۳
۰
VfL Halle 1896
Finished
۱۶:۰۰
  Italy Campionato Primavera 4
Monterosi Tuscia U19
۲
۱
AZ Picerno ASD U19
Finished
۱۷:۰۰
Novara U19
۱
۰
Mantova U19
Finished
۱۷:۰۰
  Djibouty Division 1
CF Gendarmerie Nationale
۱
۱
AS Djibouti Telecom
Finished
۱۵:۳۰
  World Friendly Club Matches Women
Stabaek IF (W)
۲
۰
Roa (W)
Finished
۱۵:۳۰
  Paraguay Primera Division Reserve
Sportivo Luqueno Reserves
۳
۲
General Caballero Reserve
Finished
۱۴:۰۰
  Rwanda League Women
Inyemera (W)
۲
۰
Indahangarwa WFC (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Uganda Super League Women
Kampala Queens (W)
-
-
Asubo Gafford (W)
Cancelled
۱۰:۳۰
Wakiso Hills (W)
-
-
Uganda Martyrs (W)
Cancelled
۱۰:۳۰
  Trinidad And Tobago TT Premier League
AC Port Of Spain
۰
۰
1976 FC Phoenix
Finished
۰۰:۳۰
  Spain Regional League
CD Laguna
۰
۲
Atletico San Juan de Tenerife
Finished
۰۰:۳۰
  Zanzibar Premier League
Jamhuri
۰
۱
Kipanga FC
Finished
۱۶:۴۵
  Burundi Premier League
Inter Stars
۲
۰
Magara Young Boys
Finished
۱۷:۰۰
  England Northern League Division One Midlands
Sutton Coldfield Town FC
۱
۰
Bedworth United FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Tercera Division - Grp. 15
Burlades
-
-
CD Beti Onak
inprogress
۱۸:۳۰
SD Lagunak
-
-
CD Cantolagua
inprogress
۱۸:۳۰
UDC Txantrea
۰
۰
Cirbonero
inprogress
۱۸:۳۰
CD Subiza
-
-
Beti Kozkor
inprogress
۱۸:۳۰
FC Bidezarra
-
-
Pena Sport
inprogress
۱۸:۳۰
Club Deportivo Huarte
-
-
CD Lerines
inprogress
۱۸:۳۰
  England Northern League Division One East
Grantham Town
۱
۳
North Ferriby
inprogress
۱۸:۳۰
Ossett United
۲
۰
Consett
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Primera Federacion, Group 1
Celta de Vigo B
۱
۰
Sestao River Club
inprogress
۱۸:۳۰
CE Sabadell
۰
۰
Real Union Club de Irun
inprogress
۱۸:۳۰
Rayo Majadahonda
-
-
UE Cornella
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Ponferradina
-
-
Real Sociedad B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sociedad Deportivo Tarazona
-
-
Unionistas de Salamanca CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
SD Logrones
-
-
CD Arenteiro
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Germany Oberliga Westfalen
Turkspor Dortmund 2000
۲
۱
SC Preussen Munster II
inprogress
۱۸:۳۰
  Scotland Lowland League
Celtic B
۰
۰
Berwick Rangers
inprogress
۱۸:۳۰
Gretna 2008
۱
۲
Cumbernauld Colts FC
inprogress
۱۸:۳۰
Civil Service Strollers
۰
۲
Stirling University FC
inprogress
۱۸:۳۰
Linlithgow Rose CFC
۱
۰
Edusport Academy Caledonian Braves
inprogress
۱۸:۳۰
Albion Rovers FC
۰
۰
Bo'ness United FC
inprogress
۱۸:۳۰
East Stirlingshire
۲
۱
Edinburgh University
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Division de Honor Juvenil, Group 4
Almeria U19
۲
۰
Xerez Deportivo FC U19
inprogress
۱۸:۳۰
  Portugal Liga 3
Lusitania Lourosa
۱
۱
Academica de Coimbra
inprogress
۱۸:۳۰
Felgueiras 1932
۱
۰
FC Alverca
inprogress
۱۸:۳۰
CD Trofense
۱
۲
Fafe
inprogress
۱۸:۳۰
Sporting Braga B
-
-
Sporting Covilha
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Spain Tercera Division - Grp. 11
UD Arenal
۰
۰
Binissalem
inprogress
۱۸:۳۰
Constancia
۱
۰
CE Mercadal
inprogress
۱۸:۳۰
CD Manacor
-
-
CF Soller
inprogress
۱۹:۰۰
Poblense
۲
۰
Felanitx
inprogress
۱۹:۰۰
Santanyi
-
-
Ibiza Islas Pitiusas
inprogress
۱۹:۰۰
UD Collerense
-
-
FC Inter Manacor
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
  Northern Ireland Championship 1
Ballinamallard United
-
-
Portadown FC
inprogress
۱۸:۳۰
FC Ards
۰
۰
Harland and Wolff Welders
inprogress
۱۸:۳۰
Institute FC Londonderry
۱
۰
Newington FC
inprogress
۱۸:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
US Gavorrano
۳
۰
ASD Seravezza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
  World Friendly International Matches U19 Women
England U19 (W)
۲
۱
France U19 (W)
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Segunda Division RFEF, Group 3
SD Formentera
۳
۱
CE Manresa
Finished
۱۷:۳۰
SE Penya Independent
۰
۰
CD La Nucia
inprogress
۱۹:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 2
FC Black Stars
۳
۱
Munsingen
Finished
۱۷:۳۰
  France National 2, Group A
Aubagne
۳
۱
FC Chamalieres
Finished
۱۷:۳۰
RC Grasse
۰
۰
Toulouse FC II
inprogress
۱۹:۳۰
AS Cannes
-
-
Etoile FC Frejus Saint-Raphael
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Ireland Munster Senior League
Ringmahon Rangers
۵
۰
Bandon AFC
Finished
۱۷:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
US Fezzanese
۰
۰
Citta di Varese
Finished
۱۷:۳۰
  Switzerland 1. Liga Classic Grp. 3
AC Taverne
۱
۱
Uzwil
Finished
۱۷:۳۰
FC Linth
۱
۲
FC Wettswil-Bonstetten
Finished
۱۷:۳۰
Balzers
۱
۰
Grasshopper Club II
inprogress
۱۸:۳۰
FC Kreuzlingen
۱
۰
Hongg
inprogress
۱۸:۳۰
Winterthur II
۰
۰
FC Kosova
inprogress
۱۹:۳۰
  Croatia 3. NL
NK Vodice
۶
۰
RNK Split
Finished
۱۷:۰۰
  Brazil Alagoano
CS Alagoano AL
-
-
SC Penedense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید